پنجشنبه 10 اسفند 1402 | Thursday 29 February 2024

سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه‌ای کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال 1402 را به خدمت فراخواند.

به گزارش دیارجنوب، امروز شنبه ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال 1402 دریافت کرده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
این دسته از مشمولان باید روز یکشنبه یکم بهمن ماه سال 1402 درساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

sarbazi
مشمولان اعزامی باید برگ واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.
مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت،برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.
عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد».
در این اطلاعیه آمده است: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند‌./ فارس
.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group