يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 | Sunday 21 April 2024

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص باشگاه پرسپولیس صادر کرد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از "ورزش سه"، در شرایطی که شب گذشته به طور غیر رسمی اعلام شد که پرسپولیس با کسر یک امتیاز و جریمه مالی مواجه خواهد شد حالا صبح سه‌شنبه سایت فدراسیون این خبر را به طور رسمی اعلام کرد.

در حکم پرسپولیس آمده است: در خصوص گزارش کارگروه نظارت بر قراردادهای ورزشی و شکایت برخی از باشگاه‌ها علیه باشگاه پرسپولیس مبنی بر ارتکاب تخلف نقض اصول کلی رفتار از طریق تخطی از دستورالعمل ناظر بر قراردادها مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با نقض بندهای 8، 10 و 11 این دستورالعمل در رابطه با قرارداد منعقده با گئورگی گولسیانی با توجه به مجموعه اوراق و محتویات پرونده از جمله مفاد قرارداد منعقده موضوع گزارش و اظهارات و دفاعیات غیر موثر نمایندگان باشگاه در جلسه کمیته انضباطی و سایر قراین و امارات موجود در پرونده تخلف انتسابی به باشگاه پرسپولیس محرز و مسلم تشخیص و مستند به مواد ۵۱ و ۱۱۷ مقررات انضباطی حکم بر کسر یک امتیاز از این باشگاه در مسابقات لیگ برتر فصل جاری داد.

همچنین پرسپولیس به پرداخت مبلغ یکصد میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم می‌‌شود و همچنین استفاده از بازیکن مذکور نیز منوط به اصلاح قرارداد منعقده منطبق با مفاد دستورالعمل ناظر می‌باشد.

رای صادره از حیث جریمه تعیینی غیر قابل اجرا بوده و تماماً ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ نزد کمیته استیناف قابل تجدید نظرخواهی خواهد بود.

در خصوص دیگر موضوع اعلامی از سوی کارگروه نسبت به قرارداد بازیکن پریرا نیز به لحاظ استرداد گزارش در حال حاضر این کمیته مواجه با تکلیف نمی‌باشد."

به این ترتیب پرسپولیس با کسر یک امتیاز مواجه شد و در حال حاضر ۱۲ امتیازی است‌.

.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group