چهارشنبه 8 آذر 1402 | Wednesday 29 November 2023

همایش تجلیل از کارمندان نمونه بسیجی با حضور مدیران و کارمندان نمونه بسیجی در سالن اجتماعات اداره بنادر و کشتیرانی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب ، فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر سرتیپ علی رزمجو در این همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس با اشاره به نقش بانوان در دوران ۸ سال دفاع مقدس افزود: تمامی اقشار مختلف مردم به خصوص بانوان در مجهز کردن رزمندگان در جهت دفاع از میهن اسلامی نقش بسیار بسزایی را دارا می‌باشند.

علی رزمجو در ادامه افزود: دوران دفاع مقدس نماد ایستادگی، مقاومت و شجاعتی است که به دست رزمندگان غیور انقلاب اسلامی رقم خورد.

وی با اشاره به اینکه مردمان ولایت مدار بوشهر حماسه‌های بسیاری را در کشور آفریدند تصریح کرد: استان دارالحماسه بوشهر با جای دادن دلاور مردان قهرمانی در دل خود تا به حال حماسه‌های بسیار افتخارآمیزی را به ارمغان آورده است.

سردار علی رزمجو با اشاره به ویژگی‌های کارمندان بسیجی و جهادی اذعان کرد: شایسته است مدیران و کارمندان از ویژگی‌های نشأت گرفته از عاشورای حسینی بتوانند به بهترین شکل در راستای ایجاد رضایت مردم به طور جهادی خدمت رسانی کنند.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر تقوا مداری و اجرای دستورات خدا در زندگی را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: جامعه و کشوری که با استفاده از تقوا مداری و اجرای دستورات خداوند متعال راه خود را پیش ببرد آن کشور در مقابل دشمنان شکست ناپذیر می‌شود.

سرتیپ علی رزمجو در ادامه افزود: قانونمندی در حاکمیت ادارات و حفظ ملاحظات در ارتباطات یک امر ضروری در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به جامعه محسوب می‌شود.

علی رزمجو انتقال امید به جامعه را از طریق کارمندان مهم خواند و تصریح کرد: دانش اداری، عقل و خرد از اصول اصلی کارمندان در محیط اداره محسوب می‌شود.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر نیز با اشاره به هدف از برگزاری این همایش گفت: پیوند معنوی، کاری و اخلاقی بین مجاهدان اسلام و کسانی که در حوزه خدمت رسانی در ادارات مشغول کار هستند از مهمترین اهداف برگزاری این همایش محسوب می‌شود.

سرهنگ اسکندری در ادامه افزود: در حاشیه این همایش از بسیجیان کارمندی که به طور جهادی و بدون هیچ چشم داشتی به مناطق محروم رفته و خدمات مفیدی را در آنجا ارائه دادند تقدیر به عمل می‌آید.

در ادامه این همایش استاندار بوشهر نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۸۸ شهید کارمند استان بوشهر گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی بزرگ برای تقدیر و تجلیل از خانواده‌های شهدا، پیشکسوتان جهاد و شهادت محسوب می‌شود.

دکتر احمد محمدی زاده در ادامه با اشاره به اینکه دوران ۸ سال دفاع مقدس دو قطب جهان از صدام در جهت فروپاشی انقلاب اسلامی پشتیبانی می‌کردند اظهار کرد: کشورهای شرق و غرب دنیا با حمایت‌های بی‌سابقه خود از رژیم بعث عراق و تجهیز کردن آن با به روزترین جنگ افزارهای نظامی می‌خواستند انقلاب اسلامی را در چند روز از بین ببرند اما در مقابل با مجادده‌های رزمندگان اسلام و رهنمودهای امام راحل تمامی نقش‌های دشمنان انقلاب اسلامی خنثی شد.

محمدی‌زاده در پایان تصریح کرد: شایسته است در حال حاضر همانند دوران دفاع مقدس با الگوگیری از سیره اهل بیت و شهدا بتوانیم از موانعی که دشمنان انقلاب اسلامی بر سر راه کشور قرار می‌دهند عبور کرده و فشار اقتصادی آنان را نیز با کار جهادی خنثی کنیم.

در پایان این همایش از مدیران و کارمندان نمونه‌ بسیجی استان بوشهر با اهداء لوحی تقدیر به عمل آمد.

karmandan basiji 1karmandan basiji 1karmandan basiji 1karmandan basiji 1karmandan basiji 1karmandan basiji 1

.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group