پنجشنبه 10 اسفند 1402 | Thursday 29 February 2024

رحمن دشتی رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس گفت: ۱۵۰ شرکت و نمایندگان شرکت‌‌های خارجی آخرین توانمندی و دستاوردها و محصولات خود را در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در این نمایشگاه عرضه می‌کنند.

به گزراش دیارجنوب ، رحمن دشتی روز دوشنبه در توضیح این خبر با اشاره به استقبال چشم‌گیر از نمایشگاه یاد شده اظهار کرد: پانزدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و ‌پتروشیمی پارس جنوبی پانزدهم بهمن ماه با حضور مسئولان کشوری و استانی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گشایش می‌یابد.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه بیش از ۱۵۰ شرکت آخرین تولیدات و دستاوردهای تخصصی خود در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی را در معرض دید علاقه‌مندان می‌گذارند.

دشتی افزود؛ برگزار کننده این نمایشگاه شرکت آتی ساز فناوری می باشد که از شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری خلیج فارس است.

15 nmyshgh nft gz

غفوری مدیرعامل شرکت فناور آتی ساز فناوری برگزار کننده نمایشگاه نیز اظهار داشت: پانزدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و ‌پتروشیمی پارس جنوبی در محل دائمی نمایشگاه های پارس در عسلویه میزبان بازدیدکنندگان می‌شود که زمان برگزاری آن نیز ۱۵ تا ۱۸ بهمن ماه از ساعت ۹ الی ۱۷ پیش بینی شده است.

مدیرعامل شرکت آتی‌ساز‌‌ فناوری اظهار کرد: با توجه به سطح بالای برگزاری این نمایشگاه، پیش بینی شده بازدیدکنندگان قابل توجهی از داخل کشور و نمایندگان شرکت‌های خارجی در پانزدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و ‌پتروشیمی پارس جنوبی حضور یابند.

غفوری افزود: با توجه به حمایت های شایسته و مطلوب پارک علم و فناوری خلیج فارس و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و حمایت شرکت پتروشیمی پارس، تمهیدات لازم برای برپایی هر چه باشکوه تر نمایشگاه در دهه مبارک فجر پیش بینی شده است.

.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group