يكشنبه 30 ارديبهشت 1403 | Sunday 19 May 2024

به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار: تجلیل از پرستاران و کادر پزشکی درمانگاه شبانه روزی دکتر نی دانی لامرد صورت گرفت.

به گزارش دیارجنوب، به مناسبت میلاد پر برکت حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار، و در راستای تجلیل از زحمات شبانه‌روزی پرستاران و کادر درمانی این درمانگاه از زحمات بی‌شائبه این عزیزان تشکر و قدردانی به عمل آمد.
زهرا بهجو مدیر درمانگاه شبانه روزی دکتر نی دانی در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار اظهار داشتند: پرستاری شغلی است سراسر عشق و علاقه و کسی که عاشق خدمت کردن به مردم نباشد به هیچ عنوان نمی‌تواند در این حرفه دوام بیاورد.
وی در ادامه خاطر نشان کردند: به‌راستی پرستاری یک حرفه و شغل نیست بلکه یک عشق است و آن عشق به همنوع و مردم است و همواره در مراکز درمانی صحنه‌های بسیار زیبایی از خود گذشتگی‌ها و ایثارگری‌های این قشر خدوم و شایسته را شاهد بوده‌ایم.
مدیریت درمانگاه با اشاره به راه‌اندازی سونوگرافی و داروخانه درمانگاه در آینده نزدیک اشاره کردند و یادآور شدند: شرایط کنونی درمانگاه حاصل تلاش و پشتکار این عزیزان است و این که امروز پس از دو سال فعالیت مستمر، این مجموعه توانسته بخش‌ها و تخصص‌های مختلف را فعال نماید و با اکثر بیمه های طرف قرارداد و تکمیلی (کوثر،نفت،دانا،بانک سپه،بانک کشاورزی،ما،رازی،معلم،سینا،سلامت،و بیمهsos) و به صورت شبانه‌روزی در حال ارایه خدمات به اقشار مختلف جامعه می ‌باشد که بخش سونوگرافی از یکم آذر افتتاح می شود و امیدواریم که در ماه آینده شاهد افتتاح داروخانه این درمانگاه باشیم و بیماران و دیگر افراد مورد نظر از خدمات این داروخانه بهره‌مند‌ میشوند و نیازی نباشد که بیماران برای تهیه دارو به شهر مراجعه کنند.

lamerd perastar

.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group