يكشنبه 19 آذر 1402 | Sunday 10 December 2023

شهردار برازجان گفت: در هفته دولت توسط شهرداری برازجان ۳۷ پروژه افتتاح و ۴ پروژه کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش دیارجنوب ، مرتضی قدوسی ۶ شهریورماه در آئین کلنگ زنی ایستگاه شماره ۳ آتش نشانی، اظهار کرد: تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری خدمت رسانی به همه مردم و برقراری عدالت در انجام پروژه ها است.

قدوسی وجود سومین ایستگاه آتشنشانی برای شهر را ضروری دانست و در این خصوص عنوان کرد: امروز این پروژه با زیربنای ۱۰۶۰ متر مربع و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در بلوار امام خامنه ای واقع در خیابان مساوات آغاز عملیات اجرایی می شود.

شهردار برازجان پروژه های کلنگ زنی را بهسازی بلوار معلم، احداث ایستگاه شماره ۳ آتشنشانی، بهسازی بلوار مولوی و ایوان و رواق ورودی خیابان مصلی اعلام کرد و افزود: در این هفته ۳۷ پروژه عمرانی و زیبا سازی نیز افتتاح خواهد شد که این مهم نشان از تلاش های شبانه روزی مجموعه مدیریت شهری است.

قدوسی با بیان اینکه به یمن و برکت جمهوری اسلامی، پارک دانش آموز با مساحت ۲۷0۰ متر مربع با اعتبار ۴ میلیارد تومان افتتاح شده است، افزود: ۲۰ گونه گیاهی کنوکارپوس که خسارت بار بودند از این پارک حذف و ۱۰۰ اصل درخت جایگرین شد.

وی افزود: مجموعه بازی کودکان، استراحتگاه و ایستگاه رفاهی بازنشستگان، وسایل مبلمان شهری و برج نوری در این پارک انجام شده و پایه چراغ های پارکی نیز نصب و به اهالی این محله هدیه خواهد شد.

فرماندار دشتستان در این آئین گفت: امروز در استان بوشهر و شهرستان دشتستان شاهد تعالی در حوزه های عمرانی و اقتصادی هستیم.
وی تصریح کرد: شهرداری برازجان فعال، پویا و پرتلاش است و این پروژه های افتتاحی هفته دولت شهرداری نشانگر تلاش این مجموعه است.

prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1prozhe shahr bor 1

.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group