يكشنبه 30 ارديبهشت 1403 | Sunday 19 May 2024

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر با بیان اینکه در دهه کرامت برای هر شهرستان برنامه‌های مختلف طراحی شده است، گفت: در ایام دهه کرامت 30 هزار پرس غذا توزیع می شود.

به گزارش دیارجنوب، مهران خورده‌بین‌مقدم در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با تبریک میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)، اظهار داشت: دهه کرامت با شعار «با شما سربلندیم و همه خادم الرضائیم»با سالروز تولید فاطمه معصومه آغاز و تا میلاد امام رضا علیه‌السلام ادامه دارد.
وی با بیان اینکه برنامه‌های دهه کرامت و جشن‌های این ایام از سوی بنیاد کرامت رضوی، مرکز خادمیاری و کانون های خدمت رضوی برگزار می‌شود گفت: این بنیاد یکی از نهادهای خدمات‌رسان مردمی در ابعاد فرهنگی و اجتماعی است که دارای 12 سرفصل است.

khordebin r
مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر با اشاره به فعالیت ۱۹ کانون تخصصی و یک کانون محله‌ای در استان خاطرنشان کرد: این کانون‌ها در بخش‌های مختلف اشتغال‌زایی، کتابخوانی، ورزشی، حوزه سلامت، توزیع بسته‌های معیشتی، اعزام کاروان‌های زیارتی در حوزه‌های مختلف، مشاوره، تعلیم و تربیت و بخش حقوقى فعالیت جهادی می‌کنند.
خورده‌بین یکی از برنامه‌های مهم کانون خدمت رضوی را توجه به حل مشکلات نیازمندان و حضور در نقاط محروم دانست و بیان کرد: تعمیر مسکن نیازمندان و توزیع بسته معیشتی میان آنان از دیگر مأموریت‌های این نهاد است.
وی با اشاره به مشارکت خادم یاران و یاوران رضوی در فعالیت کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر گفت: در دهه کرامت برای هر شهرستان 40 برنامه شاخص طراحی شده و همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) اجرا 450 برنامه در سطح استان آغاز شد.
مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر از توزیع 30 هزار پرس غذا در ایام دهه کرامت در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: در سفره رضوی استان بوشهر بیش از 30 هزار پرس غذا که با مشارکت خادم یاران رضوی و خیرین تهیه شده توزیع می‌شود.
خورده‌بین مقدم آزادی 19 زندانی جرایم غیرعمد مالی در دهه کرامت و راه اندازی نمایشگاه تولیدات مشاغل خانگی بانوان تحت عنوان بازارچه خاتون در مصلای جمعه بوشهررا از دیگر برنامه‌ها دهه کرامت در استان بوشهر اعلام نمود.
/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group