پنجشنبه 9 آذر 1402 | Thursday 30 November 2023

مراسم یادبود ۵ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حادثه رانندگی با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب، متأسفانه ۴ دانشجوی پزشکی و یک دانشجوی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ۲ سانحه رانندگی اواخر هفته گذشته جان خود را از دست دادند.
۵ دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر که از بوشهر به فارس مسافرت می‌کردد متأسفانه خودروی این دانشجویان در محور استان فارس دچار سانحه می‌شود و 4 نفر از دانشجویان فوت می‌کند و یک دانشجو مجروح و در بیمارستان بستری می‌شود.
همچنین در سانحه دیگر یک دانشجوی سال آخر پرستاری نیز در محور برازجان به کنار تخته متأسفانه بر اثر واژگونی خودرو فوت کرد.

yadbood pezeshki 1
در این حوادث محمدرضا کشتکار، محمد حقانی، زهره محمدی، فائز ابراهیمی دانشجوی پزشکی و ساسان حسین‌پور دانشجوی دانشکده پرستاری بوشهر جان خود را از دست دادند.
به همین مناسب ضمن برگزاری آیین وداع با پیکر دانشجویان، مراسمی ظهر امروز در مسجد فاطمه زهرا (س) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور مسئولین دانشگاه، جامعه دانشگاهیان نظام سلامت استان بوشهر و خانواده‌های داغدار آنان برگزار شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این مراسم با تسلیت به جامعه پزشکی استان اظهار داشت: این حادثه همه مردم و مسئولان استان بوشهر را داغدار کرد.
حسن ملکی‌زاده اضافه کرد: ضایعه تلخ و اندوه بار فوت 5 دانشجوی پزشکی و پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سبب تألم و تأسف فراوان استادان، دانشجویان، مسئولان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم استان بوشهر شد.
وی با آرزوی صبر به خانواده‌های داغ‌دیده گفت: این 2 حادثه دلخراش همگان به ویژه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در ماتم و مصیبت فرو برد و همه دانشجویان و استادان دانشگاه خود را صاحب عزا می‌دانند./ تسنیم

yadbood pezeshki 1yadbood pezeshki 1yadbood pezeshki 1yadbood pezeshki 1yadbood pezeshki 1yadbood pezeshki 1

/

خبر مرتبط:

۴ دانشجوی علوم پزشکی بوشهر در حادثه رانندگی جان باختند

 /

استان بوشهر

Template Design:Dima Group