يكشنبه 19 آذر 1402 | Sunday 10 December 2023

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از تعریض و بهسازی مسیر کلمه - برازجان خبر داد و گفت: قرارگاه سازندگی خاتم بعنوان پیمانکار پروژه بزرگراه دالکی-کنارتخته انتخاب شده است و به زودی کار خود را آغاز می‌کند.

به گزارش دیارجنوب، ابراهیم رضایی روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه مصوبه سفر پیشین دولت را دارد و تامین مالی اولیه هم شده است، فقط پیمانکار این پروژه مانده بود که پیمانکار معتبری نیز برای آن انتخاب شده است.
وی در مورد اجرایی نشدن طرح توسعه بیمارستان تامین اجتماعی برازجان تصریح کرد: با توجه به جمعیت و نیاز دشتستان توسعه این بیمارستان -که فقط اسم بیمارستان دارد و خدمات بیمارستانی چندانی ندارد، ضروری است.

namayande e rezaei
نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حداقل دو سال است که وعده توسعه آن را داده‌اند اما کاری انجام نداده‌اند، هر دفعه هم گفتیم پذیرفتند اما کاری نشد، حالا لازم است وزیر محترم به مجلس احضار شود تا پاسخگوی وعده و وظیفه خود باشد.
رضایی با اشاره به نشست دیگری با رئیس و معاون سازمان راهداری در مورد تعریض و بهسازی راه کلمه – نی‌نیزک – برازجان اضافه کرد: توسعه و بهبود وضعیت راه‌های روستایی در شهرستان دشتستان را به عنوان یک اولویت مهم است که با جدیت دنبال می‌شود. در همین راستا نشستی را با رئیس و معاون سازمان راهداری در مورد تعریض و بهسازی راه کلمه – نی‌نیزک – برازجان داشتم و توافق کردیم که به صورت مشارکتی با مشارکت ایشان و بودجه‌ای که ما از منبع دیگری جذب خواهیم کرد کار انجام شود.
وی با اشاره به اینکه این پروژه از اولویت‌ها است عنوان کرد: در شأن مردم شریف بخش بوشکان نیست که برای تردد به مرکز شهرستان از مسیر یک شهرستان دیگر استفاده کنند. ان‌شاءالله با اجرای این پروژه ضمن حل این مشکل بزرگ، رونق به روستاهای این مسیر باز خواهد گشت و گردشگری این منطقه نیز جان خواهد گرفت.
نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در مورد تعریض راه ورودی روستاهای عطیبه، چاه‌زنگی، سمیعا و چهل‌زرعی نیز صحبت کردیم و قرار شد که حمایت کنند. از کندی عملیات اجرایی پروژه تعریض و بهسازی مسیر سعدآباد – وحدتیه گلایه کردم./ ایسنا

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group