شنبه 13 خرداد 1402 | Saturday 3 June 2023

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: مدیران بوشهری که قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس را دارند، استعفا دهند.

به گزارش دیارجنوب، اکبر پورات پنج شنبه شب در جمع خبرنگاران با اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از راهبردهای نظام جمهوری اسلامی ایران است و در طول چند دهه اخیر نیز مردم با حضور حداکثری خود مهر باطلی بر توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی زده‌اند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمنان به دنبال ناامیدی در جامعه هستند، افزود: در هر کجا به فرمایشات مقام معظم رهبری عمل کرده‌ایم، موفق شده‌ایم و تحقق شعار سال باید به عنوان یک اولویت مهم سرلوحه‌ی برنامه مدیران باشد.

akbar poorat
وی با اشاره به اینکه مدیرانی که قصد نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند باید استعفا دهند، گفت: مدیرانی که قصد ورود به عرصه انتخابات را دارند باید کنار بروند تا شائبه استفاده از امکانات بیت المال شکل نگیرد.
پورات تصریح کرد: تبلیغات زود هنگام کاندیدا در احراز صلاحیت آنها مؤثر است و در حال حاضر هر فعالیت و تبلیغی در فضای مجازی با دقت مورد رصد قرار می‌گیرد./ مهر

استان بوشهر

Template Design:Dima Group