جمعه 11 فروردين 1402 | Friday 31 March 2023

سازمان سنجش آموزش کشور برنامه زمانی آزمون های کشوری برای سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد و بر اساس این تقویم کنکور ۱۴۰۳ هم دوبار برگزار می شود.

به گزارش دیارجنوب به نقل از مشرق، برنامه زمانی آزمون های کشوری برای سال ۱۴۰۳ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است.
بر اساس این تقویم آزمونی، کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ نیز همچون کنکور ۱۴۰۲ دوبار در سال برگزار می شود. نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ در ۶ و ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ و نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ در ۷ و ۸ تیر ۱۴۰۳ با فاصله یک ماه از هم برگزار می شوند.
ثبت نام نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ در روزهای ۲۱ تا ۲۷ آبان سال ۱۴۰۲ و ثبت نام نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ در روزهای ۷ تا ۱۲ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ انجام می گیرد.

azmoone estekhdami
همان طور که پیش از این هم اعلام شده بود آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ در یک روز برگزار می شود. زمان برگزاری این آزمون ۴ اسفند ۱۴۰۲ است. ثبت نام برای این آزمون در روزهای ۲۳ تا ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲ صورت می گیرد.
آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۳ نیز همزمان با آزمون کارشناسی ارشد در یک روز برگزار می شود. زمان برگزاری این آزمون ۴ اسفند ۱۴۰۲ است. ثبت نام برای این آزمون در روزهای ۳۰ مهرماه تا ۶ آبان ماه ۱۴۰۲ صورت می گیرد.
آزمون کاردانی به کارشناسی در روز جمعه ۲ شهریور ۱۴۰۳ برگزار می شود و ثبت نام برای شرکت در این آزمون در روزهای ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ تا ۳ تیر ۱۴۰۳ انجام می شود.
آزمون کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای در روز جمعه ۲ شهریور ۱۴۰۳ برگزار می شود و ثبت نام برای شرکت در این آزمون در روزهای۱۷ تا ۲۴ تیر ۱۴۰۳ انجام می شود.

 azmoon e z

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group