سه شنبه 18 بهمن 1401 | Tuesday 7 February 2023

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: با مصوبه شورای تامین استان بوشهر و با حکم قضایی، ۶۸ واحد صنفی در شهرهای بوشهر و گناوه که در پی فراخوان ضد انقلاب اقدام به تعطیلی مغازه خود کرده بودند، پلمپ شدند.

به گزارش دیارجنوب، اکبر پورات روز پنج شنبه در این ارتباط بیان کرد: واحدهای صنفی که به‌صورت خودسرانه و در راستای فراخوان معاندین نظام جمهوری اسلامی ایران، اقدام به تعطیلی محل کسب خود کنند و بر موج اعتصاب همراه شوند، پلمپ می شوند.
وی افزود: شامگاه چهارشنبه، ۵۴ واحد صنفی در شهر بوشهر از سوی اداره اماکن و اتاق اصناف شهر بوشهر که در پی فراخوان ضد انقلاب اقدام به تعطیلی مغازه خود کرده بودند، پلمپ شده است.

polomp
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر اضافه کرد: ۱۴ واحد صنفی در شهر گناوه که در پی فراخوان ضد انقلاب اقدام به تعطیلی مغازه خود کرده بودند نیز از سوی اداره اماکن شهرستان گناوه پلمپ شدند.
پورات یادآور شد: بر اساس مصوبه شورای تامین استان بوشهر، کسبه ای که با فراخوان ضد انقلاب اقدام به اخلال در نظام اقتصادی کشور کرده اند، ضمن محرومیت از معافیت مالیاتی، پروانه کسب آنها باطل شده و حساب های بانکی مرتبط با مغازه متخلف مسدود و در نهایت مغازه آنها نیز پلمپ می شود./ ایرنا

 

استان بوشهر

Template Design:Dima Group