يكشنبه 6 اسفند 1402 | Sunday 25 February 2024

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: با وجود چهار میلیون مترمکعب آب در سد تنگ ارم، خط انتقال آب از این سد به شهر‌ها و روستا‌های این منطقه ساخته می‌شود.

به گزارش دیارجنوب، محمدهادی رستمیان در نشست هم اندیشی با مردم بخش ارم شهرستان دشتستان افزود: در این هفته تیمی ۱۴ نفره متشکل از مجموعه وزارت نیرو، آب و فاضلاب خوزستان و قرارگاه امام حسن مجبتی (ع) در بخش ارم دشتستان مستقر شدند و همه پیش بینی‌ها و تمهیدات برای ساخت خط انتقال آب در بخش ارم و احداث مخزن پنج هزار مترمکعبی ذخیره آب اقدام لازم را اجرایی کردند.

enteghal aab
وی بیان کرد: مجموعه وزارت نیرو در مناطق مختلف استان بوشهر مشغول کار هستند که برنامه‌ریزی شده تا در بخش ارم نیز در حوزه آبرسانی اقدام‌های موردنیاز عملیاتی شود.
رستمیان ادامه داد: مردم نیز باید کمک کنند تا برای معارضانی که در مسیر ساخت خط انتقال قرار دارند گره گشایی لازم صورت گیرد.
وی اظهار داشت: مهربانی، ادب و متانت از خصوصیات بارز مردم بخش ارم است که در کنار این ظرفیت باید مسائل و مشکلات آنان نیز بخوبی شناسایی و برای رفع آن تلاش شود.
رستمیان افزود: نگاه دولت مردمی آیت الله رئیسی رفع محرومیت، توزیع عادلانه امکانات بین همه مردم در سراسر کشور است که در استان بوشهر نیز با تکیه بر همین رویکرد و با محوریت استاندار برنامه‌های متنوعی اجرایی شده است./ صدا و سیما

استان بوشهر

Template Design:Dima Group