دوشنبه 20 آذر 1402 | Monday 11 December 2023

خدمه و سرنشینان نجات یافته کشتی اماراتی پس از دریافت خدمات درمانی در هتل فرودگاه خلیج فارس عسلویه اسکان یافتند.

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان عسلویه، روز گذشته کشتی اماراتی حامل خودرو در ۳۰ مایلی عسلویه غرق شد که عملیات جست‌وجو برای ۳۰ خدمه این شناور آغاز و ۲۹ نفر از خدمه نجات یافته و متاسفانه یک نفر فوت کرد.

ابراهیم غریبی مدیر ایمنی و‌ مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی با اشاره به عملیات امداد و نجات سرنشینان کشتی اماراتی گفت: سرنشینان نجات یافته کشتی اماراتی پس از انتقال به عسلویه هم اکنون در هتل فرودگاه بین المللی خلیج فارس اسکان داده شدند و‌معاینات پزشکی برای بررسی سلامت عمومی آنان در جریان است.

وی تاکید کرد: پوشاک و غذای گرم در اختیار سرنشینان نجات یافته قرار داده شده است و بهترین امکانات رفاهی سازمان منطقه ویژه پارس نیز در اختیار آنان قرار گرفته است.

به گزارش فارس، روز گذشته یک فروند کشتی که از امارات به سمت عراق در حال حرکت بود که دچار حادثه شده و با اعلام پیام اضطراری به واحدهای نزدیک، بلافاصله دو فروند ناجی اداره کل بنادر و دریانوردی از بندر دیر و عسلویه و تعدادی یدک کش به موقعیت مورد نظر اعزام و عملیات امداد و نجات آ‎غاز شد .

بر اساس این گزارش، خدمه و سرنشینان نجات یافته کشتی اماراتی پس از دریافت خدمات درمانی در هتل CIP فرودگاه خلیج فارس عسلویه اسکان پیدا کردند.

khadame emarati 1khadame emarati 1khadame emarati 1khadame emarati 1khadame emarati 1khadame emarati 1khadame emarati 1khadame emarati 1

استان بوشهر

Template Design:Dima Group