پنجشنبه 10 اسفند 1402 | Thursday 29 February 2024

راهپیمایی ۲۲ بهمن به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور گروه‌های مختلف مردم بوشهر در ساحل خلیج فارس آغاز شد.

به گزارش دیارجنوب، مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر بوشهر از میدان شهید رییسعلی دلواری آغاز شد و مردم از مسیر ساحل خلیج فارس به سمت ورزشگاه شهید بهشتی حرکت می‌کنند.
مردم بوشهر همچون گذشته حضوری گسترده و پرشور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن داشتند و امروز نیز برگ زرینی را در کارنامه خود خلق کردند.
مرد و زن، پیر و جوان، امروز در کنار هم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافتند و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفته و نشان دادند پای آرمان‌های انقلاب خود ثابت قدم هستند.
شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی با شعارهای بیست و دو بهمن - خار به چشم دشمن، پیام انقلاب ما همین است - کلید فتح ما به دست دین است، روز حماسه روز انتخاب است - حضور ما ضامن انقلاب است، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل، شهدای گرانقدر و منویات مقام معظم رهبری اعلام کردند.

rahpeymaei kh b 9
از دیگر شعارهای مردم می‌توان به ما ملت شهادتیم - فدایی ولایتیم، ما ملت شهادتیم - ایرانی با غیرتیم، نصر من الله و فتح قریب - مرگ بر آمریکای مردم فریب، راه رهایی بشر جز این نیست - محو رژیم غاصب صهیونیست، کودک کش صهیونیست - نابودی تو قطعی ست، یاد امام خمینی پاینده باد - خامنه‌ای، رهبر ما زنده باد، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس و ما ذوالفقار حیدریم - فداییان رهبریم اشاره کرد.
سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بوشهر، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با تجلیل از شرکت حماسی مردم بوشهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن این حضور را نشان از ناکامی، توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان دانست و اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه بوشهر هیچگاه انقلاب اسلامی را تنها نمی‌گذارند و همانند این حماسه مجدداً در انتخابات ۱۱ اسفند به منصه ظهور خواهد رسید.
حجت‌الاسلام یوسف جمالی با تجلیل از حماسه‌آفرینی ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا، حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را تجدید میثاق با آرمان‌های بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) دانست و بیان کرد: رمز تداوم انقلاب اسلامی و پیشرفت همه جانبه کشور تمسک به «ولایت مطلقه فقیه» و اطاعت از رهنمودهای حکیمانه و خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب است و هر حرکتی که در پی تغییر مسیر انقلاب و یا تبیینی بر خلاف اصول برگرفته از مکتب امامین انقلاب باشد شدیداً محکوم می‌شود.
وی اتحاد، انسجام، وحدت و وفاق ملی حول محور ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب را ضامن و پیشران اصلی پیروزی ایران اسلامی برای عبور از بحران‌ها، فتنه‌ها و چالش‌های ناشی از توطئه‌های دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی دانست.
وی ضمن محکوم کردن جنایات ضد بشری و نسل کشی صهیونیست‌ها خاطرنشان کرد: این جنایات که با پشتیبانی همه جانبه آمریکای خبیث و جنایتکار صورت می‌گیرد ضمن محکوم شدن آنها، از جبهه مقاومت، مردم غزه و مبارزان فلسطینی حمایت قاطع می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با تأکید بر حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در ۱۱ اسفند افزود: ملت هوشیار و زمان شناس ایران، با آگاهی از اهمیت انتخابات ۱۱ اسفند بار دیگر اهداف دشمنان را ناکام می‌کنند.
جمالی، انتخابات را مظهر مردم سالاری دینی و نماد اقتدار و امنیت ملی و زمینه‌ساز تحول و گره‌گشایی از مشکلات و تأمین نیازها دانست و تأکید کرد: به یاری خداوند متعال مردم در انتخابات ۱۱ اسفند با حضور پرشور، انقلابی و حداکثری خود ضمن تجدید بیعت با امام راحل عظیم‌الشأن و لبیک به دعوت رهبر معظم انقلاب نقشه‌های شوم و فریبنده دشمن در تزریق ناامیدی و کاهش مشارکت مردمی را ناکام خواهند گذاشت./ مهر

rahpeymaei kh b 1rahpeymaei kh b 1rahpeymaei kh b 1rahpeymaei kh b 1rahpeymaei kh b 1rahpeymaei kh b 1rahpeymaei kh b 1

 .

استان بوشهر

Template Design:Dima Group