پنجشنبه 10 اسفند 1402 | Thursday 29 February 2024

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: چهار مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی همزمان با دهه مبارک فجر در استان بوشهر افتتاح یا کلنگ زنی شد.

به گزارش دیارجنوب،  سید طالب لواسانی روز شنبه در این آئین گفت: با نگاه ویژه دولت سیزدهم، همت بخش خصوصی و حمایت این اداره کل، سه مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در محورهای «گناوه- برازجان»، «برازجان- بوشهر» و «کمربندی برازجان- اهرم» به بهره برداری رسید.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر افزود: همچنین عملیات اجرایی یک مجتمع خدمات رفاهی نیز در محور «گناوه- دیلم» آغاز شد.

kh refahi
لواسانی خاطرنشان کرد: میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی در این پروژه‌ها ۸۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود که جهت مناسب سازی راه دسترسی و نصب تابلوی راهنمای این مجتمع‌ها نیز ۲ میلیارد تومان توسط این اداره کل هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه هر مجتمع خدماتی بین راهی به طور متوسط زمینه اشتغال مستقیم ۱۰ نفر را فراهم می‌کند، خاطرنشان کرد: مجتمع‌های خدماتی رفاهی با تمرکز خدمات برای کاربران جاده‌ای، در تأمین امنیت و رفاه حال مسافران، فراهم کردن آسایش، کاهش تصادفات و افزایش جاذبه‌های گردشگری مؤثر هستند.
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: اکنون ۲۹ مجتمع خدمات بین راهی در نقاط مختلف استان در حال بهره برداری است، ضمن اینکه ۱۸ مجتمع دیگر در حال ساخت و ۳۲ مجتمع دیگر در مرحله استعلام است.
.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group