پنجشنبه 10 اسفند 1402 | Thursday 29 February 2024

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوشهر گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۲ میلیون و ۹۶۰هزار مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابجا شده اند.

به گزارش دیارجنوب ، رضا جعفری اظهارکرد: این میزان جابجایی مسافر در قالب ۳۱۲ هزار و ۴۶۱ سفر انجام شده که نسبت به دوره مشابه پارسال ۷۱ درصد افزایش داشته است.
جعفری درباره ترکیب استفاده از ناوگان عمومی در استان یادآور شد: ۷۱ درصد جابجایی مسافران با اتوبوس، ۲۶ درصد با مینی بوس و ۳ درصد در قالب سواری بوده است.
رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوشهر تصریح کرد: در حال حاضر بسیاری از خدمات به مسافران اعم از فروش بلیت به صورت اینترنتی انجام می‌شود و طی سالجاری نیز شاهد رشد ۱۰ درصدی خرید اینترنتی بلیت اتوبوس بوده ایم.

mosafer buss


جعفری با بیان اینکه در بوشهر ۴۱ شرکت حمل و نقل در قالب ۱۱۷۳ ناوگان در بخش مسافر بین شهری فعال هستند، افزود: مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را در خصوص خدمات بخش حمل ونقل مسافر، رانندگان حوزه حمل و نقل مسافر، شرکت‌های مسافربری و یا تاخیر در مبدا و حین سفر بین شهری را از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره‌ کل اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد و در صورت لزوم در کمیسیون‌های مربوطه به تخلف شرکت، راننده یا مالک وسیله نقلیه رسیدگی شود.

.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group