چهارشنبه 8 آذر 1402 | Wednesday 29 November 2023

مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری بوشهر گفت: این استان با تحقق ۱۰۰ در صدی اهداف امنیتی و انتظامی موفق به کسب حداکثر امتیاز شاخص‌های این بخش و دریافت رتبه برتر کشور شود.

به گزارش دیارجنوب ، ابراهیم عرب‌زاده شامگاه شنبه اظهار کرد: هر ساله مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور اقدام به پایش استان‌ها از منظر شاخص‌های امنیتی می‌کند که بر اساس آخرین برآوردهای انجام شده توسط این مرکز، استان بوشهر در سال ۱۴۰۱ موفق به احراز رتبه برتر شاخص‌های امنیتی در سطح کشور شده است.

وی افزود: این موفقیت با همراهی مردم استان بوشهر و همکاری همه دستگاه‌های امنیتی، انتظامی، قضایی، اطلاعاتی، فرهنگی و اجتماعی و تلاش و پیگیریهای همکارانم در اداره کل امنیتی استانداری بوشهر شکل گرفته است.

مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری بوشهر تصریح کرد: شاخص های ارزیابی شامل تدوین اولویت ها و سیاست های امنیتی جهت ایجاد و ارتقا امنیت اجتماعی در استان، پیشگیری و مقابله با سرقت، تقویت امنیت مرز، کنترل جرائم خشن، جلب مشارکت مردمی در تولید امنیت و آمایش اتباع بیگانه است.

عرب زاده از تعامل پویا استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در هماهنگی بین بخشی و فرابخشی ساختارهای مسوول امنیت استان قدردانی کرد./ایرنا

.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group