پنجشنبه 9 آذر 1402 | Thursday 30 November 2023

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان بوشهر گفت: در هفته دولت امسال در مجموع هزار و ۱۵۹ پروژه در استان بوشهر افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

به گزارش دیارجنوب ، سعید حیدری در نشست خبری اظهار داشت: در هفته دولت ۹۱۰ پروژه با اعتبار ۲۵۵ هزار و ۷۲۰ میلیارد تومان افتتاح و ۲۴۹ پروژه با اعتبار ۱۴ هزار و ۲۴۱ میلیارد تومان عملیات اجرایی آن در استان بوشهر آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: ۱۴۴ پروژه در شهرستان تنگستان، ۱۳۶ پروژه در شهرستان دشتی، ۱۲۳ پروژه در شهرستان بوشهر، ۸۱ پروژه در شهرستان گناوه، ۹۰ پروژه در شهرستان دیلم، ۷۵ پروژه در شهرستان دیر، ۸۲ پروژه در شهرستان کنگان، ۱۰۴ پروژه در شهرستان جم، ۳۱ پروژه در شهرستان عسلویه، ۲۷۸ پروژه در شهرستان دشتستان در هفته دولت افتتاح یا به بهره برداری می‌رسد.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان بوشهر تاکید کرد: ۳۲۰ برنامه فرهنگی در هفته دولت در استان بوشهر اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: ۸۳ پروژه اقتصادی با اعتباری ۲۵۰ هزار و ۴۸۶ میلیارد تومان در استان بوشهر در هفته دولت افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

nashast heidari 1

حیدری خاطرنشان کرد: ۶۴ پروژه اقتصادی با اعتبار ۲۴۳ هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان افتتاح و ۱۹ پروژه اقتصادی با اعتبار ۷ هزار ۴۵ میلیارد تومان عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: هزار و ۷۶ پروژه عمرانی نیز با اعتبار ۱۹ هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرایی آن در هفته دولت در استان بوشهر آغاز می‌شود.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان بوشهر گفت: ۸۴۶ پروژه عمرانی در استان بوشهر با اعتبار ۱۲ هزار و ۵۸۰ میلیارد تومان در استان بوشهر در هفته دولت افتتاح می‌شود.

وی تاکید کرد: اعتبار کل پروژه‌های افتتاحی و آغاز عملیات اجرایی در استان بوشهر در هفته دولت ۲۶۹ هزار و ۹۲۶ میلیارد تومان است.

حیدری افزود: همچنین ۱۵ برنامه فرهنگی در شهرستان تنگستان، ۳۰ برنامه فرهنگی در شهرستان دشتی، ۲۵ برنامه فرهنگی در شهرستان بوشهر، ۴۰ برنامه فرهنگی در شهرستان گناوه، ۴۳ برنامه فرهنگی در شهرستان دیلم، ۲۵ برنامه فرهنگ در شهرستان دیر، ۲۰ برنامه در شهرستان کنگان، ۳۰ برنامه در شهرستان جم، ۲۷ برنامه در شهرستان عسلویه، ۶۵ برنامه فرهنگی در شهرستان دشتستان همزمان با هفته دولت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، استاندار بوشهر برای افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های شهرستان‌های تنگستان و دشتی دوم شهریور، بوشهر سوم شهریور، گناوه و دیلم چهارم شهریور، بوشهر پنجم شهریور، دیر و کنگان ۶ شهریور، عسلویه و جم هفتم شهریور و دشتستان هشتم شهریور در این شهرستان‌ها حضور پیدا می‌کند./مهر

nashast heidari 1nashast heidari 1nashast heidari 1nashast heidari 1nashast heidari 1nashast heidari 1nashast heidari 1

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group