يكشنبه 30 ارديبهشت 1403 | Sunday 19 May 2024

بخشدار سعدآباد گفت: ساختار و مبلمان شهری سعدآباد بهبود می‌یابد.

به گزارش دیارجنوب، حمزه امین نژاد صبح یکشنبه در نشست با مسئولان سعدآباد اظهار کرد: شهر سعدآباد با قدمت نزدیک به ۴۹ سال سابقه تأسیس شهرداری می‌طلبد که به لحاظ ساختار و مبلمان شهری به‌عنوان مرکز بزرگترین و قدیمی ترین بخش در استان بوشهر به جایگاه واقعی خود نائل شود.
وی ضمن برشمردن عمده مشکلات شهرداری به خصوص ۱.۵ سال گذشته که باعث عقب ماندگی‌هایی در حوزه عمران شهری شده افزود: انتظارات به حق شهروندان نسبت به رکود پیش آمده می‌طلبد که شهردار جدید با درایت و برنامه ریزی های مدون کوتاه مدت و میان مدت نسبت به عقب ماندگی‌های گذشته با استفاده از قابلیت‌های درون سازمانی و پیگیری در حوزه مسؤلین ارشد شهرستان، استان و کشور تحول چشمگیر و فراگیر را به اجرا در آورده و نشاط و پویایی را در چهره شهر عینیت بخشد.

sadabad d
امین نژاد ضمن توصیه‌های لازم به شهردار جدید سعدآباد افزود: بخشداری همواره در مواردی که شهرداری لازم به پیگیری بداند در کنار شهردار با تمام توان در جهت خدمت به شهروندان به عنوان ولی نعمتان نظام جمهوری اسلامی آماده همفکری و همکاری است.
بخشدار سعدآباد نظارت و رعایت عدالت بر اموال عمومی را حق الناس دانست و در ادامه از شهردار سعدآباد خواستند که اهتمام ویژه در این خصوص داشته باشند.
وی شهردار جدید سعدآباد را دارای قابلیت و ابتکارات نوین با تجربه دو دهه برشمرد و ابراز امیدواری کرد: مهندس زبردستیان با استفاده از تجارب گذشته و تدوین برنامه‌های جدید متناسب با شهر سعدآباد هر چه زودتر تحول اساسی را عملیاتی کنند.
امین نژاد ضمن تشکر از خدمات و زحمات یزدانی در طول مدت سرپرستی، خدمات وی را در قالب سرپرست قابل قبول دانست و برای ایشان آرزوی سلامتی کرد.

لزوم رعایت عدالت و امانتداری

حجت الاسلام شهبازی امام جمعه سعدآباد نیز در این دیدار ضمن توصیه به رعایت عدالت و امانتداری از شهردار سعدآباد خواستند که با تمام توان نسبت به تحقق خواسته‌های عقب مانده شهروندان و تغییر در مبلمان شهری زمینه رضایت عمومی مردم را فراهم سازند.
شهردار سعدآباد ضمن خرسندی از حضور بخشدار سعدآباد و امام جمعه به ارائه گزارشی از عملکرد دو هفته‌ای خود در حوزه اداری و پیگیری‌هایی در جهت ارزیابی روند پیشرفت و به موازات آن تعالی مبلمان شهری در تمام حوزه‌ها گفت: با تمام توان با همکاری پرسنل مجرب و استفاده از مشاورین زبده و احصاء نظرات شهروندان تلاش خود را در جهت تحول چشمگیر و بنیادین در حوزه مسؤولیت محوله به کار خواهم گرفت تا بتوانیم با جدیت و کار شبانه روزی نسبت به دگرگونی چهره شهر سعدآباد عمل کنیم.
وی عمده مشکلات پیش رو را بدهکاری بالای شهرداری در یک دهه اخیر به پیمانکاران، فرسودگی ناوگان موتوری، فرسودگی مبلمان شهری و پارک‌های موجود، تعداد زیاد معابر و کوچه‌های خاکی، عدم منبع درآمد زایی قابل قبول و مستمر، خمودگی و بی روحی فضای سبز درون شهری و پارک‌ها را عنوان کرد.
در حاشیه این حضور دیدار با پرسنل اداری شهرداری و عرض خسته نباشی از جمله موارد این بازدید بود./ مهر
.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group