شنبه 29 ارديبهشت 1403 | Saturday 18 May 2024

یکی از مهمترین عوامل توسعه هر منطقه از قبیل رونق تولید، اشتغال و گردشگری جاده دسترسی و مسیرهای ارتباطی مناسب می‌باشد و این موضوع می تواند دغدغه بسیاری از مردم هر منطقه باشد.

 

به گزارش دیارجنوب ، علی حق رو عضو شورای شهر وحدتیه اظهار داشت : با توجه به روند رو به رشد سوانح رانندگی در مسیر راه مواصلاتی وحدتیه از طریق جاده استان فارس به شهرستان گناوه و استان خوزستان و همچنین جاده وحدتیه به منطقه سیاه منصور .... (پارودخانه) زنگ خطر را برای مسئولان استانی به صدا در آورده است و با هر تصادف در جاده وحدتیه اولین نکته ای که توسط مردم و بعضاً مسئولین مطرح میشود سهم جاده در حادثه می‌باشد و در چنین مواقعی اولین متهم این حوادث جاده های ناایمن و سپس بی احتیاطی رانندگان و در آخر خودروهای بدون کیفیت مد نظر می‌باشد و هفته ای نیست که اخبار ناگوار حوادث جاده های مذکور در فضای مجازی شهرستان و شهر وحدتیه منتشر نگردد و تصاویر دلخراشی که از صحنه های تصادف جاده ای دل هر بیننده و خانواده های داغدار که منتظر پدر و مادر یا فرزندانشان هستند را بدرد می آورد.

حق رو در ادامه گفت : به چه گناهی مردم شریف شهر وحدتیه و روستا های همجوار شاهد داغدار شدن مادران و پدران خود باشند.
طبق اظهارات مدیر کل محترم راهداری استان استارت پل بزرگ کشویی گناوه با اعتبار 320 میلیارد تومان آغاز شده است و در تلاش هستند که پل سید رضا گناوه را تا هفته دولت به بهره برداری برسانند و دهها پروژه های دیگر.

haghro new

تخصیص بودجه راهداری استان با کدامین استدلال و دلایل تخصیص می یابد و به چه قیمتی.
به قیمت سکوت جهت رضایت سایرین مسئولین یا به قیمت خون بی گناه پدران ، مادران و جوانان شهر وحدتیه و روستا های تابعه.
استدعای مردم شهر وحدتیه از مسئولین استانی قبل از اینکه خانواده دیگری داغدار بشود تعریض و نصب علائم راهنمایی و رانندگی و روشنایی جاده های مواصلاتی شهر وحدتیه می باشد.

 

.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group