يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 | Sunday 21 April 2024

استاندار بوشهر روند جوجه‌ریزی در مرغداری‌های استان را مطلوب دانست و از تولید ۴ هزار تن گوشت مرغ از ۲۰ اسفند تا ۲۰ فروردین ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش دیارجنوب، احمد محمدی‌زاده صبح امروز در بررسی فعالیت‌‌های جهاد کشاورزی استان بوشهر با تأکید بر توجه به فروش املاک غیرقابل استفاده اظهار داشت: درآمد فروش اموال مازاد مشمول مولدسازی صرف تکمیل فعالیت‌های عمرانی و بهره‌برداری از این طرح‌ها شود.
وی با بیان اینکه در ساخت مسکن کارکنان جهاد کشاورزی استان بوشهر اقدامات درخور تحسین انجام شده است، گفت: توجه به رفاه و حل مشکلات کارکنان ادارات یکی از اولویت‌ها است که در این راستا تأمین مسکن کارکنان باید مورد توجه قرار گرفته شود.

morghdari
استاندار بوشهر بروزرسانی آمار سطح کشاورزی و تولید محصولات را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: پیگیری أخذ کد شناسه کشاورزی برای ارتقای سلامت محصولات در عرضه به بازارهای داخلی و خارجی ضروری است.
محمدی‌زاده اصلاح و نوسازی باغات نخیلات را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: اجرایی شدن طرح الگوی کشت و کشت جایگزین یکی از اولویت‌ها در عرصه برنامه‌های جهاد کشاورزی است و در این راستا جایگزین کردن محصولات کم‌آب‌بر، کم‌هزینه و پر‌فروش امری ضروری است.
وی با بیان اینکه در بخش دام و طیور اقدامات خوبی انجام شده است، تصریح کرد: بیشترین جوجه‌ریزی در مرغداری‌ها در سه ماه گذشته انجام شده که تولیدات آنها در ماه مبارک رمضان و عید نوروز وارد بازار می‌شود.
استاندار بوشهر از عرضه 4 هزار تن گوشت مرغ از 20 اسفند تا 20 فروردین ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان خبر داد و اضافه کرد: صنعتی شدن فعالیت‌های دامداری‌های استان بوشهر یک ضرورت است و برای تولید تخم مرغ با توجه به وجود ظرفیت‌های لازم باید اقدامات مقتضی انجام شود./ تسنیم
.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group