پنجشنبه 10 اسفند 1402 | Thursday 29 February 2024

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان گفت: طی یک سال گذشته ۵۸ فقره جواز تأسیس صنعتی با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۹ هزار میلیارد ریال در این شهرستان صادر شده است.

به گزارش دیارجنوب ، علی کشتکار ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به صدور ۵۸ فقره جواز تأسیس صنعتی با سرمایه‌گذاری ۱۹ هزار و ۴۷۱ میلیارد ریال اظهار داشت: اشتغال هزار و صد نفر در این طرح‌ها پیش‌بینی شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان ر اضافه کرد: در راستای تحقق «مهار تورم، رشد تولید» اقدامات مهم و مؤثری در راستای روند اجرایی طرح‌های صنعتی دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در این شهرستان در اولویت و در حال پیگیری است.

کشتکار تصریح کرد: با توجه به وجود زیرساخت‌های لازم نظیر شهرک‌ها و نواحی صنعتی در شهرستان روند ایجاد و توسعه سرمایه‌گذاری‌های صنعتی در سطح شهرستان رو به افزایش است.

رئیس اداره صمت شهرستان دشتستان با اشاره به تکمیل و راه‌اندازی واحدهای صنعتی عنوان کرد: فعال‌سازی بنگاه‌های صنعتی راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به منظور حمایت ویژه از واحدهای تولیدی شهرستان از دیگر اولویت‌های مهم اداره صمت دشتستان است.

.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group