پنجشنبه 10 اسفند 1402 | Thursday 29 February 2024

استاندار بوشهر با بیان اینکه اعتبارات تخصیصی مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پارس جنوبی برنامه‌ای شده است گفت: امسال تاکنون ۲۷۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر پرداخت شده است.

به گزارش دیارجنوب، احمد محمدی‌زاده ظهر امروز در نشست بررسی طرح‌های شهر شیرینو کنگان توجه به زیرساخت‌های این شهر را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: شرکت‌ها و صنایع پیرامونی شیرینو که از امکانات این شهر استفاده می‌کنند باید در حل مشکلات این شهر کمک کنند.
وی با بیان اینکه صنایع و شرکت‌های پیرامون شیرینو کنگان از جمله مجتمع‌های پتروشیمی در تولید آب و برق نقش مهمی دارند تصریح کرد: باید کمبودهای این شهر در این حوزه‌ها برطرف شود.

ostandar m z
استاندار بوشهر تخصیص اعتبارات ارزش افزوده برای عمران شهری و روستایی را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در 9 ماه امسال افزون بر 2700 میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر تزریق شده که نقش مهمی در طرح‌های عمران شهری و روستایی دارد.
محمدی‌زاده با تاکید بر تسریع در تکمیل طرح‌های نیمه تمام شهری شیرینو گفت: ساخت اسکله و تعریض جاده در این شهر از مصوبات هیئت دولت است که تسریع در اجرا این پروژه‌ها یک ضرورت دارد.
وی به اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی صنایع مستقر در پارس جنوبی پرداخت و با اشاره به تصویب اعتبارات این حوزه اضافه کرد: اعتبارات تخصیصی مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پارس جنوبی برنامه‌ای شده است و طبق مصوبه دولت باید برای اجرا طرح‌ها پرداخت شود.
استاندار بوشهر بیان کرد: توسعه زیرساخت‌های منطقه شیرینو کنگان باید بر اساس مطالبات مردم پیگیری و اجرایی شود.
.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group