يكشنبه 6 اسفند 1402 | Sunday 25 February 2024

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر گفت: برای خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان، کارت سوخت تاکسی‌های غیرفعال ابطال و به تاکسی‌های فعال خدمات کارواش رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش دیارجنوب ، محمدرضا فرشیان صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: برخی تاکسی‌ها با وجود دریافت مجوز و کارت سوخت ویژه تاکسی، خدماتی به شهروندان ارائه نمی‌دهند که به‌زودی در طرح ساماندهی حمل و نقل درون‌شهری، این تاکسی‌ها از چرخه خارج می‌شوند.

فرشیان با اشاره به نیاز شهروندان به افزایش تعداد تاکسی‌های درون‌شهری بیان کرد: در همین راستا به خودروهای شخصی که داوطلب فعالیت در جابه‌جایی مسافران هستند فرصت داده‌ایم تا در اسرع وقت نسبت به دریافت مجوز تاکسی موقت اقدام کنند.

وی ادامه داد: هم‌اکنون شرایطی فراهم شده تا تاکسی‌های فعال در جابه‌جایی شهروندان بتوانند علاوه بر استفاده از خدمات دندان‌پزشکی و دوگانه‌سوز کردن خودروها، به‌صورت هفتگی خدمات کارواش رایگان دریافت کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر افزود: با توجه به کمبود تاکسی‌ها در شهر بوشهر و همچنین مطالبه شهروندان، تلاش شده تا با اجرای برنامه‌های متنوع، زمینه برای رفع این کمبود و ارائه خدمات در راستای کسب رضایت همشهریان فراهم شود.

وی عنوان کرد: ارائه تسهیلات نوسازی ناوگان تاکسیرانی درون شهری از برنامه‌های اولویت‌دار این سازمان است که تحقق آن شمار تاکسی‌های شهر را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.

.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group