يكشنبه 19 آذر 1402 | Sunday 10 December 2023

سومین اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برای شرکت در جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات در بوشهر آغاز شد.

به گزارش دیارجنوب ، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر شرایط تیم ملی پیش از این رقابت‌ها خوب است.

علی نادری خاطرنشان کرد: مهمترین مسئله تیم ملی فوتبال ساحلی برگزاری بازی‌های تدارکاتی است که هنوز این امر از سوی فدراسیون محقق نشده است.

وی افزود: قرار بود تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برای دیدار با تیم ملی سنگال به این کشور اعزام شود که این اردو لغو شد و درخواست دادیم این تیم به ایران سفر کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اضافه کرد: دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ساحلی با تیم بلاروس بود که قرار است در جزیره کیش برگزار شود که زمان آن هنوز مشخص نیست.

وی با بیان اینکه رقابت‌های جام جهانی فوتبال ساحلی از ۲۴ بهمن تا ۶ اسفندماه امسال در امارات برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تیم‌های اسپانیا، تاهیتی و آرژانتین هم گروه است که امیدواریم جایگاه سومی جهانی خود را در این رقابت‌ها ارتقا دهد.

سومین اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برای شرکت در جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات تا ۳۰ آبان در زمین ساحلی دهکده گردشگری شهر بوشهر در حال برگزاری است.

این اردو با حضور ۱۶ بازیکن در زمین ساحلی گردشگری با مشارکت باشگاه پارس جنوبی بوشهر برگزار شده است./مهر

.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group