پنجشنبه 9 آذر 1402 | Thursday 30 November 2023

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از اضافه شدن دو حلقه چاه آب شرب جدید و افزایش 19 لیتر در ثانیه‌ای در منابع تامین آب شهرستان دشتستان خبر داد.

به گزارش دیارجنوب ، ابوالحسن عالی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسئله تنش آبی در سال‌های قبل در استان بوشهر به ویژه شهرستان دشتستان باعث ایجاد چالش و نارضایتی‌هایی برای مردم شده بود که خوشبختانه در دولت مردمی ایران قوی اقدامات مثبتی در زمینه رفع تنش آبی صورت گرفته است.

عالی با بیان اینکه اعتبارات خوبی در دو سال اخیر برای طرح‌های آبرسانی استان تخصیص یافته است، افزود: به تازگی 2 حلقه چاه جدید در شهر برازجان تجهیز و وارد مدار شده است.

chah

مدیرعامل آبفا استان بوشهر ادامه داد: با اقدامات و پروژه‌های انجام شده در راستای کاهش مشکلات تامین آب شرب، 19 لیتر در ثانیه‌ به ظرفیت آب شهرستان دشتستان افزوده شده است.

وی از اجرای کف شکنی مخزن پنج هزار متر مکعبی برازجان خبر داد و گفت: این مخزن، ۶ هزار و ۲۵۰ خانوار با جمعیت ۲۵ هزار نفری را در این شهر تحت پوشش قرار می‌دهد که پیشرفت این پروژه مطلوب می باشد.

عالی خاطر نشان کرد: اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی در اقصی نقاط شهرستان دشتستان بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با جدیدت ادامه دارد.

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group