پنجشنبه 14 مهر 1401 | Thursday 6 October 2022

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: باید از همه ظرفیت های بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال و کاهش مهاجرت در روستاها استفاده شود.

ندا قاسمیان پور-به گزارش دیارجنوب، علی باستین روز جمعه در آئین افتتاح پروژه های عمرانی در آبپخش دشتستان اظهار داشت: برای حضور و ظهور گسترده بخش خصوصی در استان باید تمامی ظرفیت ها را فعال و کل فضا را آماده سازی کنیم.
وی، نسخه شفا بخش اقتصاد کشور را حضور بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: با همه ظرفیت های موجود در استان برای سرمایه گذاری بخش خصوصی تلاش خواهیم کرد و فعالان در این عرصه نیزحمایت می شوند.

perojeh fajr dashtestan 1
باستین به مهاجرت و فقر در روستاهای استان بوشهر اشاره کرد و گفت: اکثر روستاها در این استان از حداقل زیرساخت ها بهره مند هستند ولی بدلیل فراهم نبودن زمینه بخش خصوصی و ایجاد اشتغال، مهاجرت صورت می گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر تصریح کرد: با شکل گیری این رویکرد در کل دستگاه های اجرایی و فعال کردن اشتغال بخش خصوصی، ماندگاری جمعیت در روستا ها تثبیت و مهاجرت کاهش می یابد.
وی افتتاح هریک از واحدهای تولیدی را بعنوان یک گلدان در جنگ عنوان کرد و گفت: ما همانند یک سرباز انجام وظیفه میکنیم و از هیچ کوششی در راستای خدمت رسانی به مردم دریغ نخواهیم کرد.

 خبر مرتبط:

افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی دشتستان با حضور استاندار بوشهر+ تصاویر اختصاصی

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group