دوشنبه 4 بهمن 1400 | Monday 24 January 2022

رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان ممنوعیت ورود مدیران پروازی به جنوب استان بوشهر را خواستار شد.

به گزارش دیارجنوب، ابوذر حسین‌پور در این ارتباط اظهار داشت: جنوب استان بوشهر میزبان خیل عظیم صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است ولی توجه مناسبی به میزبان نشده است.
رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان ممنوعیت ورود مدیران پروازی به جنوب استان بوشهر را خواستار شد و اضافه کرد: فاصله بسیار زیادی بین داخل و بیرون فنس‌های پارس جنوبی وجود دارد و این نگاه تبعیض‌آمیز باید برچیده شود.
وی با اشاره به نگاه ارباب و رعیتی برخی مدیران صنعت نفت به نیروهای بومی شاغل در پارس جنوبی تصریح کرد: این صنایع مشکلات فراوانی برای میزبان خود ایجاد کرده‌اند ولی به مطالبات آنها پاسخ نمی‌دهند.

parvaz boushehr
وی آلودگی زیست محیطی و انتشار بوی گاز، بیکاری و کمبود امکانات اولیه درمانی و بیمارستانی را از مشکلات مهم در جنوب استان بوشهر عنوان کرد و خواستار رفع این مشکلات شد.
حسین‌پور افزود: مردم شهرها و روستاهای کنگان با کمبود امکانات علمی و آموزشی، دینی و فرهنگی، ورزشی، هنری، تفریحی و رفاهی دست و پنجه نرم می‌کنند و باید برای رفع مشکل مردم اقدام شود.
به گزارش فارس، پیش از این آیت‌الله رئیسی در جلسه شورای اداری استان خوزستان گفته بود: مدیران پروازی باید از چرخه مدیریت استان خوزستان حذف شوند و به هیچ عنوان نمی پذیرم که مدیری در استان خوزستان پروازی باشد و این در برخی دیگر از استانها هم باید انجام شود که مدیران پروازی از چرخه مدیریت حذف شوند./ فارس

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group