دوشنبه 5 مهر 1400 | Monday 27 September 2021

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: همه سربازان مناطق مرزی دوز‌های اول و دوم واکسن کرونا را زدند.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش؛ امیر سرتیپ کیومرث حیدری در مراسم رونمایی از مجموعه بیمارستانی کاملا سیار و مجهز نیروی زمینی ارتش گفت: تحرک در این نیرو در سطح بالایی قرار دارد، باید تمام اجزای نیروی زمینی ارتش در وضع متحرک هجومی کامل قرار گیرد و یکی از بخش‌های حیاتی نیروی زمینی ارتش که نیاز است از تحرک بالایی برخوردار باشد سامانه بهداشت و درمان این نیرو است.
وی با اشاره به سامانه بسیار گسترده و خدمات رسانی بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش، افزود؛ اداره بهداشت و درمان نزاجا از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا با دوازده هزار کادر درمان و ۲۸ بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی، تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های پزشکی خود را در امر سلامت جامعه و مبارزه با ویروس منحوس کرونا پای کار آورده است.

vaksan co
فرمانده نیروی زمینی ارتش، رونمایی از تجهیزات سیار و پرتابل خدمات پزشکی را بسیار مهم خواند و تصریح کرد: مجموعه بیمارستانی سیار که از بخش‌های آی سی یو، اتاق عمل، اورژانش و... تشکیل شده است به همت طراحان داخلی و متکی به تولید داخل طراحی و تولید شده است، امروز این مجموعه بهداشتی و درمانی سیار با تجهیزات کامل در اختیار بیمارستان‌ها در جهت خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی خواهد بود.
وی ادامه داد: امروز نیروی زمینی ارتش به توانمندی، فناوری و ظرفیت مهم طراحی و ساخت بیمارستان‌های سیار و مجرب دست یافته و در حوزه ارائه خدمات پزشکی به مردم نیز گام‌های بلندی را برداشته است.
امیر سرتیپ حیدری موضوع واکسیناسیون عمومی را بسیار جدی خواند و گفت: ۱۱۲ پست واکسیناسیون در سراسر کشور توسط نیروی زمینی ارتش اداره می‌شود، البته ظرفیت بسیار عظیم پادگان‌ها و کادر درمان نیز در نیروی زمینی ارتش وجود دارد که می‌تواند در تسریع واکسیناسیون عمومی موثر واقع شود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش به واکسیناسیون عمومی، ویژه سربازان مناطق مرزی اشاره و خاطر نشان کرد: نیروی زمینی ارتش در قالب طرح سپهبد‌های اخلاص از همان روز اول به مقابله با ویروس کرونا پرداخت و امروز بخش اعظمی از سرباز‌های ما که حافظ مرز‌های جنوب، غرب، شرق و جنوب غرب کشور هستند دوز‌های اول و دوم واکسن خود را دریافت کرده اند، خانواده‌ها آرامش خاطر داشته باشند که پادگان‌ها امن‌ترین مکان در مقابل شیوع ویروس کروناست.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group