چهارشنبه 6 مهر 1401 | Wednesday 28 September 2022

منتخبین شورای روستای کلل دشتستان، درخصوص اولویت های شورای آینده توضیحاتی ارائه کردند.

سعیده شاکری-به گزارش دیارجنوب، اسدالله مجاهد از منتخبین شورای روستای کلل بیان داشت: درکنار هم بودن، کنار گذاشتن حاشیه ها، اختلافات و پیگیری راه ورودی روستا از سمت برازجان به آب پخش مهم ترین اقدام شورای آینده است.
وی درخصوص پیگیری مسایل وامورات کشاورزی مردم و پمپاژ روستای کلل بیان کرد: محل دریافت آب امورات کشاورزی سه روستای کلل، بنار و زیارت از طریق پمپاژ قدیمی است که سال ها از احداث آن میگذرد و بصورت سنتی اداره می شود.
مجاهد ادامه داد: امیدواریم با پیگیری بتوانیم از آب شیرین سد رییسعلی بهرمند شویم و بتوانیم با توجه به نیاز مردم روستا و طبق قول هایی مسئولین درسال های آینده مشکل پمپاژ را برطرف نماییم.
وی یاد آور شد: آسفالت کردن کوچها، ایجادپارک ها، احداث محلی مناسب برای دهیاری و شورا در دستور کار قرار خواهد گرفت.

shora shahr roostaمجاهد تاکید کرد: راه ورودی روستا یکی از مهم ترین امورات است که پیگیری ها از دوره قبل تاکنون ادامه دارد و با ارتباط برقرار کردن با نماینده مردم دشتستان، فرماندارشهرستان و بخشداردر حال طی کردن مراحل و بندهای قانونی هستیم.
وی گفت: از اهداف و آرزوهای ما ایجاد فضای فرهنگی ورزشی برای فرزندان و خانواده های روستا بخصوص بانوان واحداث یک پارک بزرگ در اول روستا برای تفریح و بازی بچه ها است.
حسن صالحی از دیگر منتخبان شورای اسلامی روستای کلل بیان داشت: اولویت اصلی ما در شورا برطرف شدن مشکل راه ورودی روستا و آسفالت شدن تمامی کوچه ها است.
وی ادامه داد: نام گذاری کوچه های محل، پلاک کوبی منزل روستا ایجاد پارک و راه اندازی کلاس خیاطی برای خواهران، برگزاری کلاس زبان برای افراد محل و پاکسازی پشت سنگ جدول ها در اولویت اصلی شورای روستای کلل است.
محمدرضا شیخی از دیگر منتخبان شورای اسلامی روستای کلل در گفتگو با دیارجنوب بیان کرد: مهم ترین مشکل روستا نبودن صلح و دوستی و آرامش در بین مردم، نداشتن مکان ثابت جهت شورا و دهیاری و نداشتن راه ورودی و خروجی در روستا است.
وی درخصوص ارتقا چهره روستا گفت: در این راستا ایجاد راه های ورودی، ایجاد خروجی جهت روستا و پارک تفریحی و ورزشی و نامگذاری کوچه ها بنام شهیدان والا مقام و جانبازان عزیز از برنامه های ما می باشد.
شیخی عنوان کرد: ایجاد صلح و دوستی و آرامش در روستا، احداث مکان اختصاصی جهت شورا و دهیاری، تلاش بی وقفه در آبادانی، امنیت و گسترش روستا در زمینه های کشاورزی فرهنگی، هنری، ورزشی و پشتیبانی جوانان بیکار در امر اشتغال از شاخص ترین اقدامات در شورای اسلامی جدید روستای کلل است.

تنظیم کننده خبر: ندا قاسمیان پور

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group