شنبه 16 اسفند 1399 | Saturday 6 March 2021

قائم مقام جامعه جوانان متحد اسلامی استان بوشهر گفت: جامعه جوانان متحد اسلامی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان های استان فهرست ارائه خواهد داد.

داوود بحرینی-به گزارش دیارجنوب، حجت الاسلام سید محمد طاهر زاده اظهار داشت: از آنجایی که نقش شوراها در رضایت عمومی جامعه نسبت به انقلاب و کشور تأثیر فراوانی دارد بر آن شدیم تا در نخستین انتخابات شوراها در گام دوم انقلاب از بین نامزدهای انقلابی و متعهد در شهرستان ها فهرست انتخاباتی همراه و هماهنگ با محوریت جریان انقلابی تهیه و حمایت شوند.
وی اضافه کرد: متاسفانه در دوره گذشته به جهت حساسیت فراوان انتخابات ریاست جمهوری، دلسوزان نظام و حتی مردم انقلابی از این جبهه غافل شدند و اتفاقات نامبارکی در شوراهای سراسر کشور شاهد بودیم.

taherzade javanan
طاهر زاده ادامه داد: خلأ حضور افراد انقلابی در این صحنه باعث شد افرادی معلوم الحال و منفعت طلب در سکوت رسانه های انقلابی پای به عرصه شوراها گذارند و مردم را نسبت به عملکرد نظام با چالش روبرو کنند، لذا جامعه جوانان متحد اسلامی در کنار دیگر جریانات انقلاب محور و به جهت ادای دین سیاسی و اجتماعی خود در شهرستان ها فهرست مورد نظر را منتشر و حمایت خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group