شنبه 9 اسفند 1399 | Saturday 27 February 2021

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: با هدف اعمال مدیریت مصرف گاز و برق و کاهش بار شبکه، طرح جهادی کشف و جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز، ماینرها (دستگاه‌های استراج ارز دیجیتال) در این استان آغاز شد.

به گزارش دیارجنوب، صادق زنده‌بودی جمعه در آیین آغاز این طرح کشوری در بوشهر افزود: انشعاب‌های غیرمجاز منجر به ایجاد تلفات، افزایش بار شبکه و اعمال خاموشی‌های ناخواسته در شبکه برق می‌شوند که ساماندهی آنها در استان بوشهر هدف اساسی این مانور است.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه به تازگی فعالیت ماینرها به کمبود برق در کشور دامن زده است کشف و قطع برق این دستگاه‌ها در استان بوشهر در دستور کار قرار گرفته است.

mainer
زنده‌بودی ادامه داد: اولویت نخست این شرکت تأمین برق مشترکان خانگی است و به همین منظور تمام ظرفیت‌ها برای تامین برق پایدار آنها به کار گرفته شده است.
وی اظهار کرد: با توجه به کمبود گاز در برخی از استان‌های کشور از مشترکان هم استانی انتظار می‌رود در راستای تامین برق و جلوگیری از خاموشی، مدیریت مصرف گاز و برق را در اولویت قرار دهند.
زنده‌بودی با تقدیر از مشترکان برق برای صرفه‌جویی و گذر بدون خاموشی از تابستان گفت: امید می‌رود این همکاری در مقطع کنونی که برخی از مشترکان با کمبود گاز مواجه هستند نیز با موفقیت ادامه یابد./ ایرنا

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group