يكشنبه 22 فروردين 1400 | Sunday 11 April 2021

فرماندار شهرستان دشتستان با بیان اینکه طرح های نیمه تمام باید تکمیل شود، گفت: سالن شهید شاهینی و آمفی تئاتر در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

به گزارش دیارجنوب، فرماندار دشتستان در جلسه جهش تولید و اقتصاد مقاومتی با تاکید بر تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان اظهار داشت: با پیگیری و بررسی های لازم، طرح های نیمه تمام شهرستان تکمیل و پروانه بهره برداری آنها صادر شود.
وی تکمیل این طرح ها را عاملی برای ایجاد اشتغال جوانان دانست و افزود: باید از فرصتها برای پیشرفت شهرستان استفاده کرد.

jalase jaheshtolid dashtestan 1
نوروزی با تاکید بر تشکیل کمیته کارشناسی بمنظور تکمیل طرح های نیمه تمام و فعالسازی واحدهای راکد در ادارات بیان داشت: کارشناسان بصورت تیمی در ادارات پیگیری های لازم را انجام و مشکلات واحدها را بررسی و رفع کنند.
وی با اشاره به پروژه های مورد افتتاح در دهه فجر ابراز داشت: در ماه های اخیر، پیگیری های مکرر درخصوص تکمیل پروژه های دشتستان انجام گرفت که با اتمام آنها شاهد رشد و شکوفایی در شهرستان خواهیم بود.

jalase jaheshtolid dashtestan 1
فتح الله نوروزی تصریح کرد: پروژه سالن شهید شاهینی و آمفی تئاتر که بیش از 10 سال از روند تکمیل آنها میگذرد، با تخصیص 22000 میلیون ریال و 50000 میلیون ریال در دهه فجر افتتاح خواهد شد.
وی پیشرفت 98 درصدی در حوزه گاز روستایی را از جمله دستاوردهای سالجاری عنوان کرد و افزود: پیگیری ها و جلسات باید منجر به پیشرفت شهرستان شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان در این جلسه اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون، 18 جواز تاسیس صنعتی با سرمایه‌گذاری ۶6۴ میلیارد ریال در این شهرستان صادر شده‌ است.
شهسوار قائدی در ادامه بیان داشت: اجرای این واحدهای صنعتی زمینه اشتغال۲۲۲ نفر را فراهم می‌کند که فعالیت آنها بیشتر در زمینه‌های تولید محصولات بتنی، سبدسازی و تولید اکسیژن است.

jalase jaheshtolid dashtestan 1
قائدی به پروانه بهره‌برداری واحدهای صنعتی در شهرستان اشاره کرد و افزود: طی 9 ماه سالجاری پروانه بهره‌برداری 6 واحد صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 136 میلیارد و 940 میلیون ریال صادرشده است.
وی اشتغال این واحدهای تولیدی را 65 نفر عنوان کرد و گفت: در راستای تحقق جهش تولید اقدامات مهم و موثری انجام شده که نقش مهمی در افزایش ظرفیت تولیدات واحد های صنعتی داشته است.

در این جلسه مظفری معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری، نوذری مدیر جهاد کشاورزی و سعادت مدیر میراث فرهنگی و صنایع دستی شهرستان دشتستان حضور داشتند.

jalase jaheshtolid dashtestan 1jalase jaheshtolid dashtestan 8jalase jaheshtolid dashtestan 1jalase jaheshtolid dashtestan 1jalase jaheshtolid dashtestan 1

/

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group