پنجشنبه 9 بهمن 1399 | Thursday 28 January 2021

یکی دیگر از دستاوردهای مهم تاسیس این مراکز ایجاد عدالت اجتماعی در ارائه خدمات و شناخت اقشار مختلف جامعه با اهداف و برنامه‌های سازمان بهزیستی است.

به گزارش دیارجنوب، علیرضا حاجیونی ضمن تبریک هفته معلولین و روز ۱۲ آذر اظهار داشت: هدف از افتتاح این مراکز برای دسترسی آسان و راحت جامعه هدف بهزیستی و یکپارچه‌ شدن در ارائه خدمات و توزیع خدمات و برطرف نمودن نیازهای مراجعه کنندگان است
وی بیان داشت: یکی دیگر از دستاوردهای مهم تاسیس این مراکز ایجاد عدالت اجتماعی در ارائه خدمات و شناخت اقشار مختلف جامعه با اهداف و برنامه‌های سازمان بهزیستی است.

hajiyounii
مدیرکل اداره بهزیستی استان بوشهر اضافه کرد: ارتقاء سطح رفاه عمومی نیز یکی دیگر از اهداف راه اندازی این مراکز است از نکات تاثیر گذار دیگر این مراکز مثبت زندگی ارائه خدمات به صورت الکترونیکی است که دیگر نیازی به تشکیل پرونده نیست و ارائه خدمت برپایه دولت الکترونیکی است با دسترسی آسان و راحت افراد جامعه به این مراکز برای دریافت خدمات صورت می‌گیرد.
دکترحاجیونی خاطر نشان کرد: در حاشیه شهرها و روستاها برای دریافت خدمات سخت و دشوار است با راه اندازی این مراکز دسترسی به این قشر که در نقاط دور افتاده سکونت دارند تسهیل می‌شود. فرد معلول یا فرد نیازمند یا زن بی سرپرست یا هر فردی که می‌خواهد خدمتی از سازمان بهزیستی دریافت کند در نزدیک ترین محل سکونتش می‌تواند دسترسی به این مراکز داشته باشد و خدماتش را یکپارچه و جامع را دریافت کند./ روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان بوشهر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group