پنجشنبه 8 آبان 1399 | Thursday 29 October 2020

فوتبالیست کنگانی پس از حضور در تمرینات پرسپولیس تهران و جلب نظر کادر فنی این تیم، با انعقاد قراردادی به تیم جوانان این باشگاه پیوست.

به گزارش دیارجنوب، ابراهیم پرهیزگار جوان کنگانی متولد و ساکن روستای پرک پس از حضور در تمرینات تیم جوانان پرسپولیس و از میان حدود ۵۰۰ نفر دیگر که برای انجام تست حضور داشتند، انتخاب شد.

باشگاه پرسپولیس از این میان با تعدادی از بازیکنانی که عملکرد بهتری داشتند، قرارداد امضا می نمایند تا در ادامه بتواند با پرورش این استعدادها، بازیکنان قدرتمندی را به لیگ برتر، تیم ملی و خارج از کشور معرفی نماید. در این میان، ابراهیم پرهیزکار یکی از بازیکنانی بود که با عملکرد خوب خود، باشگاه پرسپولیس را برای انعقاد قرارداد با وی متقاعد کرد و نهایتا وی به صورت رسمی به باشگاه پرسپولیس پیوست.

footbalist kangani

ابراهیم پرهیزکار متولد بهمن ۱۳۸۱ است که قبل از این در تیم های پایه ایرانجوان کنگان، سیراف و پارس جنوبی جم نیز عضویت داشته است.
با توجه به استعداد و علاقه ای که این جوان از خود نشان می دهد، پدرش را مجاب می نماید تا با دقت نظر و جدیت بیشتری پیگیر فراهم کردن شرایط پیشرفت فرزندش باشد.حدودا یک ماهی می شود که ابراهیم به همراه پدرش در تمرینات پرسپولیس( تهران) حضور دارند.
حسن پرهیزگار پدر ابراهیم ضمن تایید انعقاد قرارداد فرزندش با باشگاه پرسپولیس در رده جوانان اظهار کرد: خوشبختانه خداوند یاری نمود و توانستیم با توجه به توانایی های فنی که ابراهیم از خود نشان داد، با باشگاه بزرگ پرسپولیس قرارداد منعقد کنیم.بنده خودم از هواداران پرسپولیس هستم و یکی از آرزوهایم بازی فرزندم در این تیم محبوب بود.
وی در ادامه با اشاره به سختی های فرا روی خود و فرزندش گفت: حدودا یک ماهی است که در تهران هستیم و در پرک در آژانس کار می کنم و طی این مدت در تهران شرایط مالی سختی را تجربه کرده ایم. هزینه محل اقامت و ایاب و ذهاب تا محل تمرین، کفش و غیره ، بسیار بالاست.
پدر این فوتبالیست گفت: از مسئولین منطقه خودم، شورای پرک و شورای شهرستان کنگان، فرماندار شهرستان کنگان، نماینده محترم مردم جنوب استان بوشهر درخواست دارم که در صورت امکان جهت تسهیل در شرایط کنونی ما مساعدت نمایند. فرزند من با نام پرک، کنگان و استان بوشهر در بزرگ ترین باشگاه کشور حضور دارد.
وی افزود: دوست دارم فرزندم همانند ماهینی و طارمی و سایر بازیکنان موفق استان پیشرفت نماید و نام بزرگ استان بوشهر را در بالاترین سطح فوتبال ایران و ان شاءالله در آینده آسیا و… اعتلا بخشد./ ثلاث

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group