پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به اینکه افزایش قیمت تخم‌مرغ از سوی اتحادیه مرغداران صورت گرفته است، از کاهش قیمت تخم‌مرغ در روزهای آینده خبرداد.

به گزارش دیارجنوب، داریوش صفاری در این ارتباط اظهار کرد: افزایش قیمتی که در تخم‌مرغ دیده شده است به علت افزایش قیمت از طرف اتحادیه مرغداران بوده است که در چند روز آینده با کاهش قیمت تخم‌مرغ مواجه می‌شویم.
وی خاطرنشان کرد: درحال حاضر فروش تخم‌مرغ بیشتر به صورت کیلویی است که کیلویی 14 هزار تومان به فروش می‌رسد.

tokhme morgh
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صمت استان همدان با بیان اینکه قیمت لبنیات براساس ستاد تنظیم بازار درتاریخ هفت تیر 99افزایش پیدا کرده است، یادآور شد: محصولات لبنی مثل شیر بطری یک لیتری 1.5درصد چربی به قیمت 5600هزار تومان و شیر بطری یک لیتری با دو درصد چربی 5900تومان رسیده است که بر اساس میزان درصد چربی، قیمت‌ها متفاوت است .
وی با بیان اینکه افزایش قیمت لبنیات به دلیل افزایش شیرخام بوده است، افزود: شیر یک لیتری با سه درصد چربی 6500تومان ،3.2درصد 6600تومان، ماست کم‌چرب 900گرمی، 1.5 درصدی به قیمت 6600تومان، ماست پرچرب سه درصد 7300تومان و ماست دبه‌ای دو ونیم کیلویی کم‌چرب 1.5 درصد 17هزار و 500تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.
صفاری با اشاره به اینکه قیمت مرغ در بازار همدان بین 16 تا 17 هزار تومان است، اظهار کرد: چند عامل منجربه افزایش قیمت مرغ در بازار شده که از جمله افزایش قیمت نهاده‌ها و میزان تقاضای بازار بوده است./ایسنا

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group