شنبه 14 تير 1399 | Saturday 4 July 2020

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: براساس داده‌های دستگاه‌های تردد شمار برخط این مرکز راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، براثر شیوع ویروس کرونا ترددها در محورهای ارتباطی این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۲ درصد کاهش یافته‌است.

به گزارش دیارجنوب، سید حمیدرضا علم روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: بر اساس داده‌های دستگاه‌های تردد شمار برخط مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل ونقل جاده‌ای در سه ماه نخست سال ۹۹ در مجموع ۲۴میلیون و ۴۱۹ هزار و ۱۲۰ تردد در محورهای ارتباطی استان بوشهر ثبت شده که با احتساب ۳۶میلیون ۴۱۹هزار ۱۲۰ تردد سه ماه سال ۹۸ کاهش نشان می‌دهد.
وی اضافه کرد: براثر شیوع کرونا، اعمال محدودیت‌ها و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در فروردین امسال پنج میلیون و ۵۱۲ هزار و ۲۹ تردد در استان بوشهر ثبت شده که در مقایسه با ۱۳میلیون و ۲۳۴ هزار و ۱۲۰ تردد سال گذشته در این بازه زمانی ۵۸.۳۵ درصد کاهش داشته‌است.

mehvar jade bou
علم ادامه داد: این کاهش تردد در اردیبهشت ماه ۱۱.۹۳ درصد ثبت شده و با کاهش تدریجی محدودیت‌ها در سفرهای برون شهری، درخرداد ماه با افزایش نسبی ترددها روبرو بوده‌ایم.
وی اضافه کرد: در خرداد امسال ۹ میلیون و ۳۳۹ هزار و ۷۴۵ تردد در محورهای ارتباطی استان بوشهر ثبت شده که نسبت به ۱۰میلیون و ۸۹۵ هزار و ۶۹۴ تردد سال گذشته ۱۴ درصد کاهش نشان می‌دهد.
علم گفت: در دوره یاد شده محور خروجی بوشهر (بوشهر– چغادک) با ثبت یک میلیون و ۹۱۳ هزار و ۵۲ تردد درمیان محورهای ارتباطی استان شاهد بیشترین تردد و محور گناوه به سیاه‌مکان با ثبت ۷۳هزار و ۲۰۳ تردد شاهد کمترین تردد بوده‌است.
وی بیان کرد: برگشت همین محور (چغادک –بوشهر) نیز با ثبت یک میلیون و ۷۸۰هزار و ۴۴۷ تردد دومین محور پرتردد استان درسه ماه نخست امسال است که این موید فراوانی و ثبت بیشتر تردد به مرکز استان نسبت به سایر شهرها است.
علم گفت: درسه ماه نخست امسال یک میلیون و ۳۲۲ هزار و ۶۱ تردد ورودی به استان بوشهر و یک میلیون و ۵۸۲ هزارو ۵۳ تردد به خارج از استان ثبت شده که بیشترین تردد ورودی مربوط به محور کازرون – برازجان (کنارتخته به دالکی) با ۴۱۳ هزار و ۹۶۳ تردد و بیشترین تردد خروجی نیز مربوط به همین محور با ثبت ۴۲۷ هزار و ۶۶۸ تردد بوده‌است.
وی اضافه کرد: محور سیاه‌مکان به گناوه با ثبت ۷۷هزار و ۲۳۰ تردد ورودی و برگشت همین محور با ثبت ۷۳هزار و ۲۰۳ تردد خروجی شاهد ثبت کمترین آمار تردد ورودی وخروجی استان درسه ماه گذشته ‌است./ایرنا

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group