شنبه 14 تير 1399 | Saturday 4 July 2020

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به مستندسازی و نگارش زندگینامه خیرین و نیکوکاران برای معرفی به آیندگان، گفت: کتاب زندگینامه خیرین مدرسه‌ساز را تدوین و چاپ می‌کنیم.

به گزارش دیارجنوب، مهراله رخشانی‌مهر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب زهرا گیتی‌نژاد خیّر مدرسه‌ساز با اشاره به اینکه نوع‌دوستی فراگیر است و گستره وسیعی دارد، اظهار کرد: خیرین مدرسه‌ساز افرادی هستند که در افزایش دانایی جامعه مشارکت داشته و در آموزش و آگاهی‌بخشی جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند.
وی ادامه داد: خیرین با اعمال نیک و خداپسندانه خود علاوه بر ساخت مدرسه، فرهنگ‌ مقدس مشارکت در این زمینه را ترویج می‌دهند و این دقیقاً نکته‌ای است که برای توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی اهمیت بسیار زیادی دارد.

ketab khayerin madresesaz
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور اظهار کرد: برای توسعه مشارکت گسترده خیرین و ایجاد تغییرات محسوس در جریان ساخت و ساز فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی، بسته تحولی توسعه مشارکت‌های مردمی با تدوین طرح «آجر به آجر» در دستور کار سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس قرار گرفته است.
رخشانی‌مهر، مستندسازی و نگارش زندگینامه خیرین و نیکوکاران تاثیرگذار در جامعه برای معرفی به آیندگان و الگو قرار دادن آن برای نسل آینده‌ساز را مورد توجه قرار داد و گفت: بنابراین در مجموعه سازمان نوسازی مدارس کشور بر آن شدیم تا علاوه بر شناسایی این افراد، نسبت به تهیه زندگینامه آنها اقدام کنیم و این موضوع را نه تنها در تهران بلکه در استان‌های مختلف در دست اجرا داریم، بر همین اساس هم تا کنون کتاب زندگینامه چندین خیّر گرانقدر ملی را به رشته تحریر درآوردیم که کتاب خانم گیتی‌نژاد هم از جمله آن بود.
گفتنی است در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب خانم گیتی‌نژاد، برای ساخت یک مدرسه سه کلاسه در سیستان و بلوچستان قرارداد همکاری منعقد شد./فارس

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group