شنبه 28 فروردين 1400 | Saturday 17 April 2021

از پاکبانانی که در ایام انتخابات تلاش مضاعفی داشتند توسط شهردار برازجان تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

به گزارش دیارجنوب، ایام تبلیغات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در برازجان همچون دیگر نقاط کشور، فرصت‌ها و چالشهای خاص خود را پشت سر گذاشت.
تبلیغات پر دامنه‌ای که در کنار ایجاد فرصت شناخت عمومی از کاندیداها جهت انتخابی آگاهانه، چالش‌هایی نظیر ایجاد آلودگیهای محیطی ناشی از تبلیغات مکتوب کاندیداهای محترم را به همراه داشت.
توزیع پوستر، بروشور، تراکت و دیگر اقلام تبلیغاتی از سوی ستادهای انتخاباتی کاندیداها که غالبا در خیابان پرتردد فردوسی مستقر بودند سبب شد این خیابان هر شب مملو از کاغذهایی شود که کف خیابان، پیاده‌رو، جوی فاضلاب و فضای سبز حاشیه‌ی خیابان را در بر می‌گرفت و چهره‌ی ناخوشایندی از خیابان زیبای فردوسی ترسیم می‌کرد.
در این میان نمی‌توان زحمات پاکبانان عزیز و پرسنل خستگی ناپذیر اجرایی شهرداری که هر شب و پس از تعطیلی ستادها اقدام به پاکسازی خیابان می‌کردند را نادیده گرفت.
این عزیزان با تلاش خستگی‌ناپذیر، حافظ پاکیزگی خیابان فردوسی و دیگر نقاط شهر بودند تا زیبایی‌های مشارکت مردم در فعالیتهای انتخاباتی و چهره‌ی شهر عزیزمان برازجان در این آلودگیهای ناخواسته گم نشود.

tajlil pakbanan shahrdar 1
حالا و پس از پایان فعالیتهای انتخاباتی و فروکش کردن تب انتخابات، محمدحسن محمدی شهردار برازجان طی مراسمی که در ساختمان شهرداری برگزار شد از تلاشهای پاکبانان زحمتکش برازجانی و پرسنل پرتلاش حوزه‌ی معاونت اجرایی شهرداری تجلیل کردند. محمدحسن محمدی شهردار برازجان در این مراسم ضمن اهدای لوح سپاس و هدایایی به پاکبانان زحمتکش ایام انتخابات از این عزیزان به عنوان بازوهای مهم مدیریت شهری نام برد که نهایت تلاش خود را برای داشتن شهری پاکیزه و زیبا به کار می‌بندند تا شهروندان برازجانی از داشتن شهری زیبا لذت ببرند.

tajlil pakbanan shahrdar 1 tajlil pakbanan shahrdar 1 tajlil pakbanan shahrdar 1 tajlil pakbanan shahrdar 1 tajlil pakbanan shahrdar 1 tajlil pakbanan shahrdar 1 tajlil pakbanan shahrdar 1 tajlil pakbanan shahrdar 1 tajlil pakbanan shahrdar 1 tajlil pakbanan shahrdar 1 tajlil pakbanan shahrdar 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group