چهارشنبه 22 مرداد 1399 | Wednesday 12 August 2020

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر فردا در بوشهر گفت: برای برگزاری این کنگره ۲۱ کمیته تخصصی در بخش‌های مختلف فعال و راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو صبح امروز در نشست آموزشی کنگره شهدا با حضور نمایندگان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه استان‌های کشور اظهار داشت: در راستای برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر، یک ساختار منسجم و کاربردی را با با مشارکت استانداری و کلیه دستگاه‌های اجرایی ایجاد کرده‌ایم.

وی افزود: در راستای برگزاری مناسب این کنگره جلسات متفاوتی در 2 سال گذشته بدین سو با ارگان‌های مختلف انجام شده به گونه‌ای که تمامی رسانه‌ها، فعالان اجتماعی و فرهنگی، اصناف، فرمانداران، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا برای برگزاری کنگره آماده شده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: با وجود این که تمرکز اصلی برای برگزاری این کنگره در مجموعه سپاه انجام شده اما در این 2 سال به گونه‌ای رفتار شده که در کنار ادارات دولتی، کل استان بوشهر فضای ایثار و شهادت به خود بگیرد.

وی با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر فردا در بوشهر گفت: برای برگزاری این کنگره 21 کمیته تخصصی در بخش‌های مختلف فعال و راه‌اندازی شده است.

رزمجو با اشاره به اغتشاشات اخیر و پس از افزایش قیمت بنزین در سطح کشور گفت: به سبب اینکه فضای استان بوشهر مملو از ایثار و شهادت بود به نسبت خیلی کمتری شاهد ایجاد اغتشاشات در استان بوشهر و به‌ویژه مرکز استان بودیم.

وی بیان کرد: از آنجا که سعی ما این بوده که فضای استان معطر به نام شهدا باشد، در 2 سال گذشته اقدام به بازسازی تمامی تابلوها و تصاویر شهدا در سطح شهرها و روستاهای استان کرده‌ایم به‌گونه‌ای که کمتر کوچه و خیابانی در سطح استان وجود دارد که در این بخش نوسازی نشده باشد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به ایجاد 21 کمیته تخصصی برای برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر اظهار داشت: برای ماندگاری آثار شهدا، اقدام به ایجاد کمیته تایید محتوا کرده‌ایم که ره‌آورد آن تایید 103 کتاب مرتبط با شهدای استان بوشهر بوده که تاکنون 76 کتاب منتشر شده است.

رزمجو با تقدیر از استاندار و مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر عنوان کرد: در یک سال گذشته 876 پروژه محرومیت‌زدایی که توسط سپاه و مجموعه دولتی انجام شده را مزین به نام شهدای استان کرده‌ایم.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر