چهارشنبه 18 تير 1399 | Wednesday 8 July 2020

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: بیش از ۸۰ درصد شکایات مردمی در روزهای اخیر مربوط به گران‌فروشی اصناف مرتبط با بخش حمل و نقل درون شهری است.

رضا جمالی روز چهارشنبه در نشست مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر و مدیرکل صدا و سیمای این استان افزود: در این ارتباط شکایت‌ها و گزارش‌های گران‌فروشی خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

وی بیان کرد: گزارش‌های مردمی در این زمینه در سریع‌ترین زمان ممکن (۲۴ ساعت بعد از دریافت) رسیدگی و برای اجرای حکم به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: مردم بهترین ناظر و بازرس هستند که می‌توانند بر قیمت‌ها در سطح بازار نظارت داشته باشند و موارد تخلف را گزارش کنند.

سید حسین حسینی افزود: در روزهای اخیر شکایت‌های بسیاری از طریق شماره ۱۲۴ به سازمان صنعت، معدن و تجارت رسیده که یکی از آنها نگرانی مردم در مورد کمبود و گرانی برنج بوده‌است.

وی ادامه داد: در همین زمینه بزودی ۱۵۰ هزار تن برنج وارداتی از گمرک‌های استان ترخیص می‌شود که از طریق بخش خصوصی و تعاونی‌ها در بازار عرضه خواهد شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر نیز با اشاره به وظایف سازمان صنعت، معدن و تجارت برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها گفت: از آنجا که مردم باید در جریان فعالیت‌ها در حوزه نظارت و گشت‌های بازرسی قرار بگیرند برنامه‌سازان صدا و سیما آماده انعکاس این فعالیت‌ها هستند.

سید حسین ناظر افزود: صدا و سیما حلقه واسط بین مردم و دولت است که برای جلب اعتماد مردم گروه‌های مختلفی برای تهیه گزارش از بازرسی‌ها، صدور احکام برای متخلفان و معرفی واحدهای صنفی نمونه در حال فعالیت هستند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group