سه شنبه 6 اسفند 1398 | Tuesday 25 February 2020

محمدباقرسعادت گفت: حکم مشاور پارس جنوبی مربوط به سال ۹۳و دوسال قبل از نماینده شدن من بوده و هیچ ایراد قانونی ندارد.

به گزارش دیارجنوب نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه تقدیر از دهیاران شهرستان ضمن عرض تبریک روز دهیاراظهارداشت: تلاش ها و خدمات دهیاریها کاملا ستودنی است که با کمترین امکانات کارهای بزرگی انجام میدهند.
وی ضمن حفظ بافت روستایی از دهیاران اضافه کرد: در کنار همه کارها و تلاشهایتان و ارائه خدمات به مردم تلاش کنید بافت روستایی حفظ شود که با ازبین رفتن بافت روستایی و بخش کشاورزی و دامداری روستاها به تزلزل خواهد افتاد.
محمدباقرسعادت با اشاره به اینکه از اتهامات اصلا نحراسید در خصوص انتشار حکم مشاور پارس جنوبی خود در فضای مجازی بیان داشت: چون حکم مشاور من مربوط به سال 93 بوده و من در سال 95 نماینده شده ام هیچ ایراد قانونی برای من و مرجع صادر کننده حکم وجود ندارد.
وی تاکیدکرد: افراد منشتر کننده این حکم اگر تصویری از فیش حقوقی من هم منتشر میکردند خوب بود چون من از وزارت نفت هیچگونه حقوقی نگرفته ام.
وی با بیان اینکه هر چه به انتخابات نزدیکتر شویم بداخلاقیها بیشتر میشود اذعان داشت: هرچند که اجداد من خدمات بسیار زیادی به مردم کرده اند ولی در شرایط کنونی که دولت با بحران اقتضادی و تحریمها دست و پنجه نرم میکند اقدامات خوبی در سطح شهرستان انجام گرفته است.
وی در تشریح برخی اقدامات دوران نمایندگی خود گفت: تخصیص اعتبارملی احداث سد دالکی و بیمارستان۱۷شهریور- محور دالکی به کنارتخته- احداث راه آهن و ایجاد طرح تحول کشاورزی و پلی کلینیک تخصصی برازجان –ژنرال کردن زایشگاه مهر همگی از برخی اقدامات مهم در دوران نمایندگیم میباشد.
نماینده مردم دشتستان با بیان اینکه هرچه این رفتارها را میبینم مصمم ترمیشوم ابرازداشت: بخش ارم و بوشکان همواره مورد کم توجهی قرار گرفته و در سفر وزیر راه وشهرسازی به استان با سعی فراوان وزیر را برای بازدید محور پل نمازگاه به تنگ ارم آوردم مه تا حدودی مشکل جاده برطرف شود مبلغ ۲میلیارد تومان برای تعریض و برطرف کردن پیچهای خطرناک این محور در کمیته برنامه ریزی در نظر گرفته شد.
وی در ادامه گفت: در جلسه با وزیرارتباطات و دیگر مسئولین تصمیم به رفع مشکل اینترنت و تلفن در دوبخش گرفته شد.
محمدباقر سعادت با اشاره به اینکه کارهای دهیاریها ستودنی است تصریح کرد: بدلیل عملکردخوبتان مورد ابهام و تخریب قرار میگیرید و رقبای شما به این وسیله میخواهند شما را از میدان بدر کنند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group