سه شنبه 6 خرداد 1399 | Tuesday 26 May 2020

محمدباقر سعادت نمایند مردم دشتستان در آئین تجلیل از اصحاب رسانه مفید واقع شدن برای مردم را ملاک اصلی خود جهت ورود به انتخابات مطرح کرد.

ندا قاسمیان پور-به گزارش دیارجنوب محمدباقر سعادت ضمن تبریک روز خبرنگار به ویژه خبرنگار رسانه شهید محمود صارمی اظهار داشت: شما چشم و چراغ و هدایت کننده مردم هستید همانطور که پیامبران و ائمه اطهار چشم و چراغ و هدایت کننده بشریت بودند و اکنون این رسالت بر عهده شماست.
وی اضافه کرد: همانطور که پیامبران انصاف، مروت و عدالت داشتند،قطعا این امر مهم به شما محول شده است که باید در رعایت کردن آن کوشا باشید و نقد منصفانه داشتن باید پایه و اساس کار شما باشد و نیازی نیست که از سلایق سیاسی در نقد خود بکار ببریم.

نماینده مردم دشتستان بیان کرد: شما اصحاب قلم و رسانه باید آگاهی های لازم را به مردم برسانید و این آگاه کردن جزء رسالت شما می باشد و آنچه شما را به قلم زدن واداشته تنها عشق و علاقه شما به این حرفه است و شما خبرنگاران عصای دست مردم هستید.

nashast saadattt 1

وی افزود: شما وظایف بسیار سنگینی بر عهده دارید، همانگونه که ائمه هیچگاه از واقعیت عبور نکردند و از حقیقت خارج نشدند و پیوسته در حال آگاه سازی مردم بودند شما نیز اکنون میراث آن ها هستید و باید طبق شیوه آن ها به مردم اطلاع رسانی و آگاهی بخشید و اگر توسط مسئولی وظایف و کار مثبتی صورت گرفت باید از طریق رسانه شما اطلاع رسانی شود تا مردم آگاه شوند و بدانند که چه کسانی برایشان خدمت کرده اند و در سرنوشت خود دخیل باشند.

نماینده مردم دشتستان در خصوص بیمارستان ۱۷ شهریور بیان داشت: اولین و موثرترین اقدام به عنوان نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، اخذ حکم تخریب بیمارستان ۱۷شهریور و بازسازی و نوسازی این بیمارستان بوده است.

nashast saadattt 1

وی اضافه کرد: مبلغ ۸۸ میلیارد ریال برای بازسازی این بیمارستان اختصاص داده شده که کار بازسازی آن در سه مرحله A,B,C به طور همزمان آغاز شده است.

نماینده مردم دشتستان درخصوص ورود به انتخابات مفید واقع شدن برای مردم را ملاک ورود خود به انتخابات دانست و بیان کرد: درحال حاضر تصمیمات خاصی صورت نگرفته و در مورد این امر مهم اگر پس از بررسی های لازم به این نتیجه رسیدم که می توانم برای مردم مفید و موثر واقع شوم،ورود خواهم کرد.
وی تصریح کرد: همیشه و در همه حال بیانی شفاف، رک و محکم داشته ام و بر چیزی که اعتقاد داشته ایستاده ام و صداقت را پایه کار خود قرار داده ام.

در پایان این آئین از اصحاب رسانه تقدیر بعمل آمد.

nashast saadattt 1

خبرمرتبط:

تصاویر دیارجنوب از نشست خبری نماینده مردم دشتستان بمناسبت روز خبرنگار

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group