شنبه 18 مرداد 1399 | Saturday 8 August 2020

مسابقات لیگ کراس فیت استان بوشهر به صورت همزمان در شهرستانها برگزار شد.

سیده ریحانه دباغ-به گزارش دیارجنوب که هفته اول این رقابت ها در شهرستان دشتستان جهت پرورش استعداد های کراس فیت و انتخاب نفرات برتر و اعزام به مسابقات لیگ کراس فیت استان و کشور به همت هیئت ورزش های همگانی شهرستان، کمیته آمادگی جسمانی و گروه کراس فیت برگزار گردید.
امین اتابک مسئول گروه کراس فیت هیئت همگانی دشتستان در ابتدا سخنان خود گفت: آمادگی بدنی نه تنها برای هدف شناخته شده بلکه برای هدفی نامشخص این شعار کراس فیت است.
ایشان در ادامه افزود: این رویداد در قسمت آقایان با هدف و برنامه ریزی دقیق و مدیریت قوی هیئت ورزش های همگانی دشتستان و همکاری اداره ورزش و دیگر همکاران کمیته آمادگی جسمانی و با حضور ورزشکاران برجسته جهت شناسایی چهره های برتر و با مشارکت و حضور پر شور تماشاگران در روز پنجشنبه ۹۸/۰۴/۱۳ در سالن بانوان شهر برازجان انجام شد.
وی عنوان کرد: لیگ کراس فیت آقایان به صورت همزمان در تمامی شهرستان های استان از این هفته استارت خورد و به مدت ۵ هفته ادامه خواهد داشت؛ که ٣ هفته نخست در شهرستان های استان برگزار و ۵ نفر برتر مسابقات به مدت ٢ هفته در مرکز استان به رقابت ادامه خواهند داد و نفرات برتر به عنوان منتخب کراس فیت کشور اعزام خواهند شد.

در ادامه نصراله حسن زاده مسوول کمیته آمادگی جسمانی هیئت ورزشهای همگانی دشتستان با بیان اهمیت به ورزش گفت: هیئت ورزش همگاني شهرستان سعی دارد، علا‌وه بر سلا‌مت جسمانی و روانی افراد جامعه، زمینه مشارکتی مفرح میان اقشار مختلف مردم را فراهم آورد، مشارکتی که موجب ایجاد روابط اجتماعی مناسب و بنا نهادن ارتباطات و ارتقای روابط سالم میان افراد و گروه‌های فعال در این امر می‌شود.

نصرالله حسن زاده با اشاره به رعایت نکات مهم در ورزش کراس فیت افزود: تمامی افراد باید از آمادگی جسمانی و قدرت بدنی کافی برخوردار باشند.
ایشان با توجه به رعایت قوانین ورزشی عنوان کرد: برنامه ریزی صحیح جهت تمرینات، تغذیه مناسب و آمادگی جسمانی بالا اصل مهم در این ورزش می باشد.
شایان ذکر است؛ بهروز مالکی ، غلامرضا صالحی ،حامد غلامی داوری مسابقات کراس فیت شهرستان دشتستان را در هفته اول برعهده داشتند.

crosfit 1crosfit 1crosfit 1crosfit 1crosfit 1crosfit 1crosfit 1crosfit 1crosfit 1crosfit 1crosfit 1crosfit 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر