چهارشنبه 15 مرداد 1399 | Wednesday 5 August 2020

برای سومین بار، طرح پویش همگانی حمایت از امانت فاطمه زهرا (س) توسط تولیدی سلیمی در برازجان اجرا شد.

ندا قاسمیان پور-به گزارش دیارجنوب، سجاد سلیمی پور مدیریت تولیدی چادر و حجاب سلیمی در گفتگو با خبرنگار دیارجنوب گفت: ما دارای تولیدی چادر و حجاب در برازجان هستیم و افرادی که علاقه مند به این حرفه باشند را بعنوان کارورز و کارآموز آموزش داده و استخدام می کنیم.

وی در خصوص اجرای طرح پویش همگانی حمایت از امانت فاطمه الزهرا (س) بیان داشت: امسال سومین سالی است که این طرح در برازجان اجرا می شود.

tarhe tavize chador 1

سلیمی پور اضافه کرد: این طرح اولین بار در محرم و صفر سال ۹۶ اجرا شد که توانستیم ۲۵۰۰ چادر با پارچه کره ای تولید کرده و فقط با دریافت پول پارچه به مبلغ ۳۹ هزار تومان، چادر دوخته شده و آماده با مدل دانشجویی به مردم اهدا کنیم و در ازای این کار ۲۵۰۰ چادر دست دوم تحویل گرفتیم که این تعداد چادرهای دست دوم نیز به صورت رایگان به مشتریان و افراد نیازمند اهدا گردید.

tarhe tavize chador 2

سجاد سلیمی پور افزود: در سال دوم نیز این طرح طبق سال گذشته تنها با تفاوت انتخاب پارچه ایرانی انجام گرفت.
وی اضافه کرد: در سال دوم تعداد متقاضی و استقبال از این طرح بسیار کمتر از سال اول بود و تقریبا ۳۰۰ چادر را توانستیم تولید کنیم.

tarhe tavize chador 3

سلیمی پور در خصوص سالجاری و اجرای این طرح برای سومین بار گفت: امسال برای سومین بار این طرح در حال اجراست که به درخواست مشتریان بدلیل کیفیت پارچه و یکی بودن قیمت پارچه کره ای با ایرانی، از پارچه کره ای به لحاظ کیفیت بالا استفاده کردیم.
وی اضافه کرد: امسال نیز طبق سال های گذشته این طرح در حال اجرا می باشد و مبلغ ۱۰۵ هزار تومان جهت پول پارچه از مشتری دریافت می شود.

tarhe tavize chador 4

مدیریت تولیدی بیان داشت: شروع این طرح توسط آقای سلیمانی جانباز دفاع مقدس ساکن شهر تهران می باشد که بنده از طریق اینترنت با آن آشنا و علاقه مند به اجرای آن شدم.
وی ادامه داد: این طرح را با کمی تغییرات به مرحله اجرا رساندیم و بدون هیچگونه حق دوخت، بدون سود این کار را انجام دادیم تا چادر های کهنه نیز اهدا شود.

tarhe tavize chador 5
سجاد سلیمی پور افزود: به صورت رسمی ۳ نفر در تولیدی مشغول به کار و بیمه هستند و تولیدی به صورت دو شیفت در حال فعالیت است.
وی اضافه کرد: ثبت نام این طرح تا آخر مهرماه و توزیع آن تا آخر ماه صفر سالجاری می باشد و افرادی که می خواهند در این طرح ثبت نام کنند می توانند به شماره تولیدی ۰۷۷۳۴۲۳۲۷۵۶ و شماره واتساپ ۰۹۱۷۳۷۷۵۱۶۸ نام خانوادگی خود را فرستاده و ثبت کنند تا تاریخ جهت دریافت نیز به آنها اعلام می شود.

tarhe tavize chador 6

سلیمی پور خاطر نشان کرد: ثبت نام به صورت رایگان و شخص مراجعه کننده در صورت مورد پسند واقع شدن چادر هزینه را پرداخت می کند.

tarhe tavize chador 7

tarhe tavize chador 8

وی در پایان علی قلعه قوند را از پیشرو ترویج حجاب در ایران دانست که اکنون با طرح فردوس در حال فعالیت است و جهت حمایت های پشتیبانی از نظر پارچه، مشاوره برای امور طرح تعویض چادر و کارهای دوختی از قلعه قوند تشکر و قدر دانی نمود.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group