سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 | Tuesday 23 April 2019

وی با اعلام اینکه برنامه‌ریزی برای کنترل بحران به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد، گفت: خدمات‌رسانی در حال انجام است.

ایسنا نوشت: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از رانندگانی که قصد سفر به جاده چالوس را دارند؛ خواست در صورت ضروری نبودن سفر، از تردد در این محور خودداری کنند.

غرب استان تهران- فرمانده انتظامي استان از پلمب کارگاه تولید لنت های تقلبي به ارزش 6 میلیارد ریال در شهرستان شهریار، خبر داد.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز از برخورد یک دستگاه اتوبوس با دیواره تونل یک جاده چالوس خبر داد.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که اقدام به قتل برادرش در منطقه نازی آباد تهران کرده بود، خبر داد.

ایران نوشت:چند روز قبل مرد جوانی به‌ نام بهنام که کارمند یک سازمان دولتی بود سوار بر خودروی شاسی بلند محل کارش به مرکز شهر رفت تا برای دفترکارش مبل بخرد. اما به محض اینکه داخل یکی از خیابان‌های خلوت مرکز تهران پیچید، مردی ناگهان خود را مقابل خودرو انداخت.

هزار و ۸۰۰ عدد انواع مواد محترقه قاچاق در شهر بن کشف و ضبط شد.

دیروز درپی ریزش بهمن در محدوده ولایت رود در جاده کرج - چالوس تیم های امدادی و سگ های زنده یاب بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

سرپرست ایستگاه 12 سازمان آتش نشانی مشهد گفت: بازار گل مشهد امروز آتش گرفت که این آتش سوزی مهار شد.

اوایل اسفند ماه دختر جوانی به نام تینا از منطقه تهرانپارس، به اداره پلیس فتای تهران رفت و گفت چندی‌قبل پسر جوانی با ورود به صفحه شخصی‌ام در شبکه اجتماعی اینستاگرام ابتدا پیشنهاد دوستی را مطرح کرد که من توجهی به این درخواست نداشتم.

برداشت پیاز در ۴ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی شهرستان میناب آغاز شد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group