سه شنبه 6 اسفند 1398 | Tuesday 25 February 2020

با توجه به شعار سال و تلاش برای رونق تولید و اشتغال در سه ماه نخست سال جاری با ۳۸ درخواست متقاضیان سرمایه گذاری در بخش صنعت استان بوشهر موافقت و جواز تاسیس آنها صادر شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بر این باور است که با این میزان سرمایه گذاری و ایجاد این واحد تولیدی صنعتی زمینه اشتغال یکهزار و ۲۴۰ نفر فراهم خواهد شد.

سید حسین حسینی محمدی روز شنبه در جمع خبرنگاران پیش بینی کرده است همچنین برای تحقق اهداف برنامه‌های رونق تولید تا پایان امسال ۱۵۰ فقره جواز تأسیس طرح‌های صنعتی (بدون طرح‌های پتروشیمی) با سرمایه گذاری هفت هزارو ۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۲ هزار و ۷۰۰ نفر صادر شود.

وی گفته علاوه براین طبق برنامه‌های اجرایی ایجاد و توسعه واحدهای تولیدی تا پایان سال ۹۸ صدور پروانه بهره برداری برای ۴۰ واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۲۶۰ هزارمیلیارد ریال و اشتغال ۱۱ هزار نفر در استان بوشهر در دستور کار است.

براساس آمار موجود تاکنون ۶۲۵ جواز تأسیس صنعتی با سرمایه گذاری ۱۰ هزار و ۲۰ هزار میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال ۲۸ هزار و ۲۱ نفردر زمینه صنایع مخنلف در استان بوشهر صادر شده است که از این شمار ۵۹۶ فقره به پروانه بهره برداری صنعتی فعال با حجم سرمایه گذاری ۲۱۲ هزارو ۸۷۸ میلیارد ریال و اشتغال ۲۸ هزارو ۷۹۸ نفر اجامیده است.

این واحدها در زمینه‌های مختلف تولیدی از جمله صنایع شیمیایی، نفت و گاز و پتروشیمی، مواد غذایی و بهداشتی، کانی فلزی و غیر فلزی و غیره فعالیت دارند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group