جمعه 16 خرداد 1399 | Friday 5 June 2020

معاون استاندار بهمراه سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان، مدیرکل اداره تعاون و کار، مدیرعامل بانک ملت استان و شهرستان، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت دشتستان، مسئولین منابع طبیعی استان و دیگر مسئولین از وضعیت هتل نگین برازجان و کارخانه لوله سازی آرمین صنعت دشتستان بازدید بعمل آوردند.

ندا قاسمیان پور-به گزارش دیارجنوب سعیدزرین فر معاون استاندار بوشهر در خصوص مسائل مرتبط با مجموعه هتل نگین و کارخانه آرمین صنعت دشتستان در حین بازدید اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سالجاری و عدم فعالیت کارخانه آرمین صنعت دشتستان بر اساس تکالیف مشخص شده در بخش اقتصادی می بایست واحدهایی که توسط بانک ها به تملک در آمده اند مجددا به عرصه فعالیت برگردند.
وی اضافه کرد: باید شرایط فعال سازی واحدها به کمک مدیران و بخش خصوصی فراهم شود.

سعید زرین فر در ادامه بیان داشت: واحدهایی هم اکنون فعال هستند ولی زیرظرفیت اسمی خود کار میکنند باید با فراهم کردن شرایط ظرفیت آنها را بالا برد تا بتوانند نفرات بیشتری جذب و در اشتغال سهم خوبی ایفا کنند.
معاون استاندار با بیان اینکه امروز یکی از جلسات کار گروه رفع موانع تولیدمان را در همین مکان برگزار کردیم تصریح کرد: دراین جلسه مصوبات خوبی صورت گرفت که بانک عامل قول همکاری و پیگیری در این زمینه را دادند.
وی در تشریح مشکلات این مجموعه عنوان داشت: آب منطقه ای، تامین اجتماعی، اداره راه و راهداری،صنعت و معدن از جمله مشکلات این واحد میباشد.
معاون استاندار در خصوص این مشکلات بیان داشت: با تصمیمات خوبی که طی این جلسه گرفته شد امیدواریم که در ماه های آینده شاهد شرایط بهتری در این واحد اقتصادی باشیم.
سعید زرین فر علت اصلی تعطیلی و مشکلات این کارخانه را اینگونه بیان کرد: آرمین صنعت از کارخانه های خوب در زمینه تولید لوله های مرتبط با بخش کشاورزی در قطعه های مختلف بوده که اکنون با توجه به مواردی در رهن بانک قرار گرفته که با پیگیری مسائل مربوط به بانک حل می شود و با ارائه تسهیلات سرمایه در گردش مواد اولیه خریداری و کارخانه بهبود و توسعه خواهد یافت.

سید رضا موسوی مشاور هتل نگین وکارخانه آرمین صنعت گفت: این کارخانه لوله سازی و پلی اتیلن و لوله های پلی پروپیلن است که سه نوع لوله تولید میکند.
وی اضافه کرد : این کارخانه در بین کارخانه های منطقه به عنوان واحد نمونه سال ۸۳ تا ۸۶ شناخته شد که طبق نمونه برداری و آزمایشات توسط استانداردهای دانشگاه صنعتی شریف فاقد هرگونه معایب بود.
سیدآرمین موسوی سرپرست هتل نگین و کارخانه آرمین صنعت با بیان اینکه این کارخانه قابلیت تامین لوله های کل استان را دارد ابرازداشت: ظرفیت این کارخانه حدود ۶۰۰ تن بوده که با دو دستگاه جدید به هزار تن رسیده است و از لحاظ اشتغال ۲۰ نفر نیروی ساده و از لحاظ مهندسین کنترل کیفیت ۴ نفر را می توانست در برگیرد که در حال حاظر این کارخانه غیر فعال شده است.
آرمین موسوی در خصوص علت غیرفعال بودن و تعطیلی کارخانه گفت: تامین ناکافی مواد اولیه برای دستگاه ها و خرید مابقی مواد اولیه بصورت آزاد و در رهن بانک بودن برای ساخت پروژه ای دیگر، موارد و مشکلات خاصی را به دنبال داشت که پس از آن نتوانستیم ترتیبی برای راه اندازی مجدد کارخانه داشته باشیم.
وی یکی از عوامل مهم در غیرفعال شدن کارخانه و خاک خوردن دستگاه های پیشرفته را عدم ناکافی بودن سرمایه در گردش جهت تامین مواد اولیه دانست و عنوان داشت: ظرفیت ما نسبت به مواد اولیه که صادر می شود بسیار بالاتر بوده است.
وی در پایان با اشاره به اینکه لطفا به مسولین محترم بگویید به من به چشم بچه پولدار نکاه نکنید من هر چه داشتم را در گل دفن و خرج کردم تا این مجموعه را ساختم اضافه کرد: در این جلسه قول مساعد جهت همکاری و پیگیری مشکلات داده شد و امیدواریم با توجه به نام سال که اشتغال زایی است این تعامل صورت گیرد تا با گرفتن تسهیلات کم بهره به بازسازی و نوسازی ساختمان، دستگاه ها و تجهیزات بپردازیم و بتوانیم با راه اندازی کارخانه ایجاد اشتغال داشته باشیم.
گفتنی است چندی پیش رییس شورای شهربرازجان در بازدیدی از کارخانه ضمن نارضایتی از راکد بودن و بیکاری نیروها از مسئولین درخواست پیگیری و رفع مشکلات را مطرح کرده بود.

hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1hotel negin 1

 مشخصات هتل نگین
این هتل در پلاک ۳۳۳۱/۱۰۹ به مساحت ۷۸۸۶ متر
به زیربنای ۵۵۰۰ متر
در ۶ طبقه و ۱۰۰ اتاق که ۶۰ اتاق و سوییت ان مربوط به میهمان پذیری میباشد
و این مکان دارای دو رستوران برای مسافران داخلی هتل و خارج از هتل که مجموعا به ظرفیت ۳۰۰ نفر و دارای سالن اجتماعات برای اجرای جلسات و دوره های اموزشی و اجرای مراسمهای عقد و عروسی و... میباشد و همچنین سالنهایی جهت ارایشگاه زنانه و مردانه و اتلیه عکس و فیلمبرداری در فضای بسته و باز و همچنین سالنهایی جهت ماساژ درمانی را داراست و این هتل دارای دو بخش که زیرساختهای آن اجرا شده است را در بخش پشت هتل به جهت استخر استاندارد با سونا جکوزی و سرسره های ابی و سالنهای ماساژ و در بخش جلوی آن زمین ورزش و بخش کلبه و آلاچیق های سنتی را در بر دارد . و قابل ذکر است این هتل از لحاض تاسیسات و امکانات از بروزترین تجهیزات جهت تکمیل استفاده نموده که از لحاض تاسیسات و ساختمان و مساحت و زیربنا از نمونه های منطقه جنوب کشور و از لحاض نما نیز از کم نظیر ترین هتل های کشور است
مشخصات تالار ها
تالار های نگین دشتستان
این تالار ها در پلاک ۳۳۳۱/۱۱۰ در مساحتی ۷۸۸۰ متر در دو تالار نگین یک و دو با سالن هایی به زیربنای ۲۳۰۰ متر و در ۴ سالن مجزا ویژه آقایان و بانوان با فضایی بزرگ و با خنک کننده مرکزی به جهت سرمایش ساختمان و ژنراتور مرکزی بازگشت برق در ۱۵ ثانیه به مجموعه و با دو آشپزخانه فول اتومات و صنعتی با تجهیزات سردخانه و گرمخانه های بزرگ قادر به پذیرش ۳۵۰۰ نفر در یک وعده میباشد .
مشخصات کارخانه لوله سازی آرمین صنعت
این کارخانه در پلاک ۳۳۳۱/۱۳در ۷۰۰۰ هزار متر و در سال ۱۳۷۲ و به زیربنای ۳۷۰۰ متر به عنوان ساخت کلیه ادوالات کشاورزی که یکی از بخشهای تولیدی این کارخانه تولید لوله های پلی اتیلن از سایز ۱۶ الی ۲۵۰ و در آتمسفر های ۴ -۶ - ۸ - ۱۰ را توان تولید دارد و همچنین این کارخانه دارای دستگاه های به روز سه لایه و سه جداره میباشد که از این دستگاه فقط ۳ مورد در کشور عزیزمان وجود دارد .
این کارخانه نمونه برتر در سال ۱۳۶۸ و نمونه کشوری در۱۳۸۸ بوده است و تنها کارخانه تولیدات این محصولات در استان بوده که تا کنون توانسته در رقابت با کارخانه های کشوری در مناقصات پیروز و با کسب ستاره حضور در مناقصات ، تولیدات خود را به اماکن طرف مناقصه تحویل نمود . و شایان به ذکر است که این کارخانه محصولات خود را با تحویل بیمه نامه ایران به مشتریان تحویل مینماید که در صورت بروز هر گونه مشکلاتی خریداران محترم به راحتی توان دریافت مبالغ خرید خود را دارند البته تا کنون موارد خسارتی نیز اعلام نگردیده .

خبر مرتبط:

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group