سه شنبه 6 اسفند 1398 | Tuesday 25 February 2020

با حضور خانواده شهدا از تصویر ۳ شهید تخریبچی شهرستان دشتستان بر روی ساختمان های بلند مرتبه رونمایی شد.

به گزارش دیارجنوب، شهردار برازجان در این آئین در گفتگو با خبرنگار دیارجنوب اظهار داشت: همه ما مردم ایران در برابر رشادت ها و فداکاری هایی که شهدا و خانواده شهدا انجام داده اند دینی بر گردن داریم و کوچکترین کاری که مجموعه مدیریت شهری در این راستا می تواند انجام دهد ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و رشادت است.
وی اضافه کرد: در همین راستا به فرمایش مقام معظم رهبری، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا از شهادت کمتر نیست و ما سعی کرده ایم طبق فرمایش مقام معظم رهبری این فرهنگ را ترویج دهیم.

محمدی بیان داشت: سه تصویر از شهیدان کریمی، خمشایا و کشتکار جزء تصاویری است که بصورت حجیم در ساختمان های بلند مرتبه کار شده و علاوه بر این در سطح معابر و بلوار ها نیز تصاویری روی فلز چاپ شده که بیش از ۸۰ تصویر از شهداست و انشالله این مسیر را با قدرت ادامه خواهیم داد و سعی می کنیم رهرو این شهیدان بزرگوار باشیم و بتوانیم کمترین دینی که بر گردن ما است را اِدا کنیم.

شهردار برازجان در پاسخ به سوال خبرنگار دیارجنوب در خصوص دلیل انتخاب تصویر ۳ شهیدی که بر روی ساختمان های بلند مرتبه کار شده گفت: دلیل انتخاب تصویر این ۳ شهید بزرگوار این است که هر سه در یک روز، یک مکان و در یک خودرو حین عملیات از گردان تخریب شهرستان دشتستان به درجه رفیع شهادت نائل شده اند.
وی خاطرنشان کرد: شهید اسدی نیز همراه این سه شهید در عملیات بوده است.

محمدی بیان کرد: ما هدفمان این بود که شهدا همگی در یک قاب دیده شوند ولی مکان طوری بود که میسر نشد بصورت تجمیع در کنار هم قرار بگیرند.
وی اضافه کرد: ۳ شهید یاد شده را در کنار هم و شهید اسدی را ورودی همان خیابان و در یک راستا کار کردیم.

محمدی در خصوص اتمام کار نقاشی این تصاویر تصریح کرد: این کار توسط استاد مجرب و چیره دست استان و شهرستان علی بحرینی در حال انجام است که با توجه به ارتفاعات زیاد این امر با مشکلات زیادی در ارتفاع روبه روست که انشاالله تا ۱۵ روز آینده به اتمام خواهد رسید.

shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1shohada takhrib hoseinie 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group